6 października 2019, godz. 18.30 Koncert inauguracyjny 4.Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Kameralnej “DIALOGI”

Zapraszamy do Kościoła p.w. św. Józefa w Ozorkowie, na pierwszy z cyklu koncertów organizowanych w ramach 4.Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Kameralnej “DIALOGI”. Usłyszymy zespół “Colours of Tango” w składzie: Oscar Ernest Ovejro – śpiew, cajon, Aneta Salwińska – harfa, Konrad Salwiński – akordeon.

Koncert pod patronatem honorowym Ambasady Republiki Argentyny w Polsce.

Colours of Tango to niezwykła podróż do Argentyny z początków ubiegłego wieku, gdzie na przedmieściach Buenos Aires zrodziła się jedna z najbardziej barwnych kultur świata Tango argentyńskie to nie tylko zmysłowy i namiętny taniec, ale także różnorodna i poruszająca muzyka tworzona z pasją, pod wpływem skrajnych emocji.

Czytaj dalej

Nowe zajęcia tańca nowoczesnego

Polecany

Zapraszamy na nowe zajęcia taneczne w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie, które będą realizowane we współpracy z Łódzką Szkołą Tańca ARTownia. Nieodpłatne zajęcia pokazowe odbędą się w piątek, 27 września br. . Dzieci młodsze, do 10 roku życia zapraszamy na godz. 16.30, młodzież na godzinę 17.30. Obowiązują zapisy.

Taniec To przygoda , której warto spróbować.

Czytaj dalej

Nauka gry na gitarze

Polecany

Zapraszamy na indywidualne zajęcia nauki gry na gitarze lub kontrabasie, które będą odbywały  się we wtorki od godziny 15.00. Godziny zajęć umawiane są indywidualnie z instruktorem. Pierwsze spotkanie dla chętnych odbędzie się 1 października 2019 o godzinie 17.00. Koszt 120 zł / miesiąc (4 lekcje po 45 minut).Zapisy telefoniczne pod numerem 42 710 31 18 /19 lub e-mailowo : mok.ozorkow@poczta.fm

Czytaj dalej

Nowe zajęcia w MOK – robotyka dla dzieci i młodzieży

Polecany

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach “AleRobot”, podczas których uczestnicy budują roboty oraz poznają zasady funkcjonowania zastosowanych rozwiązań technicznych. Każde zajęcia poparte są krótkim wprowadzeniem teoretycznych i prezentacją multimedialną. Informacje szczegółowe można uzyskać pod numerem telefonu 661 092 901.

Zajęcia będą odbywały się w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie, od października br. Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 października. Uczestnicy będą pracować w dwóch grupach wiekowych: 7-9 lat , czwartki, godz. 17.00 – 18.00 , koszt 100 zł/ miesiąc oraz 10+ , czwartki, godz. 18.00 – 20.00., koszt 160 zł/miesiąc. Płatność za zajęcia u osób prowadzących. Więcej na https://alerobot.pl/