Chór „Apasjonata” w Kościele na Bugaju

W ostatnią niedzielę styczniabr., w kościele Sióstr Urszulanek w Ozorkowie wystąpił Chór „Apasjonata” pod dyrekcją Marcina Sówki. Chór odbywa próby w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie (wciąż można dołączyć do grupy) i uświetnia swoimi występami uroczystości organizowane na terenie naszego miasta.

Chór „Apasjonata”

Podczas koncertu gościnnie zaprezentowała się Anna Szoszkiewicz – sopranistka, znana już dobrze rodzimej publiczności. Przy akompaniamencie zasiadł Marcin Sówka. W repertuarze pojawiły się najpiękniejsze i najbardziej popularne kolędy i pastorałki. Zaangażowanie artystów oraz zachwyt publiczności uczyniły to niedzielne przedpołudnie zdecydowanie cieplejszym i wyjątkowym, bo choć przez moment, napowrót można było poczuć klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Chór „Apasjonata” pod dyrekcją Marcina Sówki oraz Anna Szoszkiewicz – koncert w dniu 30 stycznia 2022

Odwołane zajęcia taneczne

Szanowni Państwo,

Informujemy, że zajęcia tańca nowoczesnego w poniedziałek (24.01.2022) oraz czwartek (27.01.2022) zostają odwołane. O terminie o terminie ich odpracowania powiadomimy w kolejnych wiadomościach.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek online

W tegorocznej edycji konkursu kolęd i pastorałek wzięło udział 80 wykonawców z różnych stron naszego kraju. Dziękujemy Wam wszystkim, za wspaniałą pracę i piękne nagrania. Oczywiście każdy konkurs rządzi się swoimi prawami, w związku z czym jury po wysłuchaniu wszystkich prezentacji, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia.:

Serdecznie gratulujemy laureatom i opiekunom artystycznym!

Skrót z prezentacji laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek 2022 online

Zaszufladkowano do kategorii Konkurs