Nauka śpiewu i emisji głosu

Zajęcia skierowane są do młodzieży, która pragnie:

• udoskonalić swoje zdolności z zakresu śpiewu i aktorstwa – praca nad emisją głosu i repertuarem (przygotowanie i interpretacja utworów estradowych).
• poprawić wymowę – ćwiczenia dykcyjne.
• ubiegać się o miejsce na Wyższej Uczelni Artystycznej

Zajęcia odbywają się w środy, 4 x 45 minut w miesiącu, koszt 60 zł/ miesięcznie. Godziny zajęć do indywidualnego ustalenia.

Zajęcia prowadzi Anna Szoszkiewicz (sopran) –  Absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale wokalno – aktorskim ze specjalizacją śpiew solowy, ukończyła również SM II st. im. St. Moniuszki w Łodzi na wydziale śpiewu. Magister sztuki. Zawodowo pracuje jako pedagog śpiewu w Pałacu Młodzieży im Juliana Tuwima w Łodzi i w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie. W latach  2016-2021r. kierownik Harcerskiego Zespołu Artystycznego „Krajki”. Koordynator wielu działań podczas Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Młodych „Folkowe Inspiracje. Swoje umiejętności wokalno – aktorskie doskonaliła podczas  Mistrzowskich Kursów Wokalnych m.in. Heleny Łazarskiej, Józefa Elssnera, Renate Weninger. Zdobywała doświadczenie wokalne i sceniczne współpracując z Teatrem Polskim w Bydgoszczy, Filharmonią Łódzką, Filharmonią Narodową w Warszawie. Jest aktywną śpiewaczką, która współpracuje z zawodowymi muzykami.
 Z wielką pasją i radością przekazuje nowinki wokalne,  zaraża  dzieci, młodzież i dorosłych miłością do muzyki  w szczególności wokalnej. Inspiruje do pracy twórczej i  osobistego rozwoju.

 

Plakat informacyjny