Podróże w fotelu… „Inowrocław – uzdrowiska na soli”

Tym razem Pan Jan Cholewczyński zabrał nas w pasjonującą podróż do Inowrocławia. Opowiadał o jego walorach architektonicznych, bogatej historii oraz kopalni soli i uzdrowiskach. Wszystko ilustrował bogatą dokumentacją fotograficzną. Nie zabrakło ciekawostek i anegdot o mieście, których prowadzący spotkanie znał całkiem sporo. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż Pan Jan właśnie stamtąd pochodzi.

15 marca 2023, godz. 18.00 Podwieczorek z Adrianną Biedrzyńską

Szanowni Państwo, informujemy, że nie ma już wolnych biletów na spotkanie z Adrianną Biedrzyńską. Zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach.

(Informacja z dn. 6 marca 2023)

Plakat informacyjny

Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie na spotkanie z polską aktorką teatralną, filmową i telewizyjną oraz piosenkarką ADRIANNĄ BIEDRZYŃSKĄ. Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zagości 15 marca 2023 roku, o godzinie 18.00 w cyklu „Podwieczorek z …”. Spotkanie poprowadzi dziennikarz telewizyjny Leszek Bonar.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia od 1 marca 2023 roku. Rezerwacje telefoniczne biletów przyjmujemy od 22 lutego 2023, pod numerem 42 710 31 18/19.

Czytaj dalej

Na karnawałową nutę w Klubie Seniora

Wspólnym śpiewem, tańcami i przebraniami uczciły zakończenie karnawału członkinie Klubu Seniora działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie.

Wszystkim uczestniczkom spotkania gratulujemy poczucia humoru i umiejętności wspaniałej zabawy. Drogie Panie jesteście WSPANIAŁE!

22 kwietnia 2023 XII Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „OZODANCE 2023”

Poniżej zamieszczony został planowany przebieg prezentacji konkursowych dziecięcych i młodzieżowych zespołów tanecznych w dniu 22 kwietnia 2023 roku. Prosimy o zapoznanie się z informacją:

Zapraszamy dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne do udziału w Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych OZODANCE 2023. Na zgłoszenia czekamy do 13 kwietnia br.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Konkurs

Spotkanie z okazji Dnia Babci w Klubie Seniora

W ostatnim tygodniu stycznia , z okazji Dnia Babci i Dziadka spotkali się członkowie Klubu Seniora działającego w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie. Uroczystość uświetniły występy solistek i instrumentalistów z pracowni muzycznej MOK, którzy zaprezentowali repertuar okolicznościowy, przygotowany na tę okazję.