„Muzykę mam we krwi” czyli o spotkaniu z muzyczną rodziną Państwa Zytków

W sobotę 17 lutego br., w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie odbył się koncert inaugurujący nowy cykl spotkań muzycznych zat. „Muzykę mam we krwi”.

W ramach tego cyklu na scenie MOK gościć będą artyści związani z naszym miastem. Pierwszym z nich był Marek Zytek – wieloletni nauczyciel muzyki w Ozorkowie i nie tylko, który wraz z córką Karoliną, zabrał nas w sentymentalną podróż po świecie musicali i estrady. Zebrana publiczność nie tylko wysłuchała, ale także pięknie wtórowała artystom, śpiewając między innymi tak znane utwory jak „Cicha woda”, „Wakacje z blondynką” czy „Zimny drań”.

Nie zabrakło też musicalowych przebojów, które wprowadziły nieco sentymentalnego nastroju w ten uroczy wieczór.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania zarówno Artystom jak i wspaniałej publiczności. Dziękujemy, że zechcieliście Państwo spędzić ten wieczór z nami.

17 lutego 2024, godz. 17.00 Koncert z cyklu „Muzykę mam we krwi”

Zapraszamy Państwa do udziału w koncercie inaugurującym nowy cykl wydarzeń muzycznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie pt. „Muzykę mam we krwi”. W ramach spotkań gościć będziemy artystów muzyków związanych z naszym miastem. Pierwszy koncert, który odbędzie się 17 lutego 2024 roku wykona dla nas Marek Zytek, któremu towarzyszyć będzie córka.

Marek Zytek to wspaniały muzyk, obdarzony głosem o ciepłej barwie, doskonale komponującej się z brzmieniem fortepianu. Podczas wieczoru wystąpi wraz z córką Karoliną, zabierając nas w sentymentalną podróż muzyczną w towarzystwie najlepszych przebojów polskiej estrady.

Bezpłatne zaproszenia do odbioru w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie od 5 lutego. Rezerwacje telefoniczne przyjmujemy pod numerem telefonu: 42 710 31 18. Zapraszamy

Dzień Babci w Klubie Seniora

We wtorek, 23 stycznia w Klubie Seniora działającym przy Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie odbył się Dzień Babci. Wieczór umiliły występy dzieci i młodzieży uczestniczących w zajęciach artystycznych w MOK, a także Kapela folklorystyczna „Ozorkowianie”. Wszystkim uczestnikom wydarzenia składamy najlepsze życzenia – zdrowia, radości i długich lat życia.

Koncert kolęd i pastorałek w Kościele NMP Królowej Polski w Ozorkowie

W niedzielę, 21 stycznia 2024, Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie po raz kolejny był organizatorem Koncerty kolęd i pastorałek. Tegoroczny koncert w wykonaniu Chóru „Apasjonata” pod dyrekcją Marcina Sówki oraz Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi” odbył się w kościele pw. NMP Królowej Polski.

To przepiękne i wzruszające wydarzenie publiczność przyjęła z wielką radością, nagradzając wykonawców gromkimi brawami. Wśród występujących nie zabrakło dzieci i młodzieży z Ozorkowa – laureatów wspomnianego konkursu czyli Zespół wokalny „Piano” ze SP Nr 5 w Ozorkowie, Chór szkolny ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ozorkowie, a także Michalina Steglińska, Weronika Wiśniewska oraz Dominika Młodak.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, składamy podziękowanie Księdzu Proboszczowi Jerzemu Peterze za życzliwe przyjęcie i gościnę.

Słów kilka o KONCERCIE ZIMOWYM

W sobotę, 20 stycznia 2024, na scenie MOK, odbył się „Koncert zimowy” w wykonaniu młodych artystów z Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie. Śpiewające i tańczące dzieci i młodzież zaprezentowała przepiękny program artystyczny przygotowany pod okiem wspaniałych Pań: prowadzącej zajęcia wokalne Anny Szoszkiewicz i choreograf Ewy Drzewieckiej.

Występom przyglądała się publiczność, która stanowili rodzice, dziadkowie i rodzeństwo młodych artystów. Dla niektórych były to pierwsze kroki na scenie. Swoja obecnością zaszczycił nas także Burmistrz Miasta Ozorkowa Pan Jacek Socha.

Serdeczne gratulacje dla Dzieci, Młodzieży oraz Rodziców 🙂 To było wspaniałe wydarzenie.