Zajęcia wokalne on line

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia wokalne online, czyli naukę śpiewu i emisji głosu przez internet!

Wokalne spotkania  online będą kontynuacją indywidualnych lekcji śpiewu z uczestnikami zajęć wokalnych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie. Zajęcia będą przeprowadzane przez SKYPE, MESSENGER lub MICROSOFT TEAMS  raz w tygodniu, spotkania 30 minutowe z możliwością zadawania pytań i rozmowy z pedagogiem śpiewu.  

Czytaj dalej

Zespół folklorystyczny – zajęcia on line

Zapraszam serdecznie na zajęcia Dziecięcego Zespół Folklorystycznego “Ozorkowianie” w wersji online. Zajęcia będą odbywały się na platformie Zoom.

Aby w nich uczestniczyć wystarczy zainstalować na swoim sprzęcie (smartfonie, tablecie, laptopie) aplikację Zoom, a następnie wpisać numer spotkania, który zostanie państwu podany w wiadomości sms.

Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki – pierwsze zajęcia już 7 grudnia 2020. Zapewniamy, że tańce przed komputerem mogą być ciekawą alternatywą.

Warsztaty plastyczne on line

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci!

Od 1 grudnia rozpoczynamy w Miejskim Ośrodku Kultury zajęcia on – line. Jedną z propozycji są Warsztaty plastyczne, które prowadzi pani Agata Włodarczyk. Zebrała się już grupa chętnych – zatem pierwsze zajęcia dla uczestników warsztatów plastycznych odbędą się 4 grudnia.

Organizacja zajęć

  1. W terminie 2- 4 grudnia, w godz. 12.00 – 16.00 można odbierać gotowe pakiety materiałów plastycznych potrzebnych do wykonania prac.
  2. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 – 9 lat oraz 10+
  3. Prowadzący zajęcia, w zamkniętej grupie, będzie zamieszczał przygotowane przez siebie filmy instruktażowe, pokazujące krok po kroku jak samodzielnie wykonać pracę.
  4. Co jakiś czas na stronie MOK zaprezentujemy galerie Waszych prac (oczywiście dotyczy tylko osób chętnych) .
  5. Mamy nadzieję, że ta forma zajęć przypadnie Wam do gustu.
  6. Opłatę organizacyjną za zajęcia należy uiścić przelewem na konto MOK do 2.12.2020 roku.
  7. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefony 42 710 31 18 lub 691 78 12 34.
  8. W grudniu tematyka zajęć będzie skupiała się na zimie i świętach, a zatem do wykonania jest: mikołajkowy skrzat, karta świąteczna, zimowa chata oraz aniołek świąteczny.
Pakiety materiałów do Warsztatów plastycznych

Informacja o działalności MOK

Szanowni Państwo,

W okresie do od 9 do 29 listopada br., Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. W tym czasie można kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo , a także osobiście w siedzibie MOK z dyżurującym pracownikiem. W przypadku kontaktu osobistego prosimy o zachowanie zasad reżimu sanitarnego.

Numery telefonów do kontaktu w godzinach 8.00 – 16.00 :

sekretariat tel. 42 710 31 18, dyrektor tel. 691 78 12 34, gł. księgowa tel. 665 17 35 86

Zawieszenie zajęć w MOK od 26 października 2020

Ozorków, dnia 23 października 2020 roku

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem kolejnych obostrzeń związanych z pandemią Covid-19, od dnia 26 października 2020 roku zawiesza się do odwołania wszystkie zajęcia  dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych odbywające się w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie.

Opłaty należne za zajęcia w miesiącu październiku w tych przypadkach, w których nie odbyły się 4 zajęcia w danym miesiącu, zostają pomniejszone proporcjonalnie do ilości zajęć.

Osoby dokonujące wpłat za zajęcia, którym należy się zwrot z tytułu zajęć, które się nie odbyły, mogą wnioskować o zwrot środków na konto lub też pomniejszyć wpłatę za udział w zajęciach o nadpłaconą kwotę, w kolejnym miesiącu w którym zajęcia będą się odbywały.

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 42 710 31 18, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 lub mailowo pod adresem mok.ozorkow@poczta.fm

Ewa Kruszyńska, Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie

Zespół JERYCHO na 5. Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Kameralnej „DIALOGI”

Choć przyszło nam żyć w czasie pandemii, to Ozorkowska publiczność z zachowaniem wszelkich obowiązujących wytycznych sanitarnych, zgromadziła się na przepięknym, niedzielnym koncercie w kościele św. Józefa.

Podczas kolejnego wydarzenia odbywającego się w ramach Festiwalu „DIALOGI”, wystąpił Zespół wokalny Jerycho, posługujący się tradycyjnym idiomem śpiewu sakralnego. Grupa wykonała historyczne śpiewy polskie i łacińskie stosując improwizowaną polifonię.

Zespół ma na koncie kilka płyt. Między innymi  wydaną w 2018 roku na 100-lecie odzyskania niepodległości pt. „Bogarodzica” oraz albumy: „Golgotha” z pieśniami wielkopostnymi i „966”nagrane w 2019 roku.

Czytaj dalej

Jednorazowe odwołanie zajęć tańca współczesnego

Szanowni Państwo, Uczestnicy zajęć tańca współczesnego!

W najbliższy czwartek, 8 października br., z powodu nieobecności instruktora, zajęcia taneczne nie odbędą się. Zostaną one odpracowane w sobotę 24 października – grupa młodsza godz. 14.30 – 15.30, grupa starsza godz. 15.45 – 17.15.

Kolejne zajęcia odbędą się zgodnie z kalendarzem spotkań.

Za utrudnienia przepraszamy.