Kino plenerowe – spotkanie 1

W piątek, 18 czerwca br., przy hali sportowej odbył się pokaz Kina plenerowego. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała film produkcji południowo – koreańskiej, nagrodzony czterema Oskarami . Mowa o wybranym podczas internetowego plebiscytu obrazie “Paraside”.

Z pewnością film należy zaliczyć do produkcji inspirującej widza do refleksji. Porusza ważne problemy społeczne, w tym stygmatyzujący charakter biedy. Choć początkowo wydaje się dziełem trudnym w odbiorze, to fabuła szybko budzi ciekawość i wciąga widza, zapraszając do śledzenie historii bohaterów. A historia prosta nie jest. Rodzina bez perspektyw, podejmuje próbę zmiany swojego położenia, wykorzystując do tego nie koniecznie akceptowalne, z etycznego punktu widzenia środki. Na drodze do celu pojawiają się niespodziewane przeszkody …

Goście z ozorkowskiego LO na wystawie malarskiej

W ostatnim tygodniu gościliśmy grupy młodzieży z naszego liceum, które oglądały wystawę prac malarskich zat. “Motywy z powiatu zgierskiego”. Na wystawie tej prezentowane są między innymi obrazy dwóch malarzy związanych z naszym miastem. Nasi goście mieli okazję spotkać się z Panem Janem Cholewczyńskim, który opowiedział o swojej pasji i artystycznej pracy.

Dziękujemy za to przemiłe spotkanie.

Z okazji Dnia Taty

Uczestnicy warsztatów plastycznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie przygotowali niespodzianki z okazji Dnia Taty.

Dołączamy się do życzeń z okazji tego święta…

Wystawa w MOK

Do 14 lipca br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie można oglądać wystawę artystów z naszego regionu zat. “Motywy z powiatu zgierskiego”. Wśród prezentowanych prac znalazły się także obrazy namalowane przez Pana Jana Steglińskiegi i Pana Jana Cholewczyńskiego, artystów związanych z naszym miastem.

Wernisaż wystawy odbył się w środę, 16 lipca. Gościli na nim między innymi artyści prezentujący swoje prace, członkowie ich rodzin, a także Burmistrz Miasta Ozorkowa Jacek Socha, Roman Kłopocki – Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Społecznych RM w Ozorkowie oraz Starosta Powiatu Zgierskiego Dominik Gabrysiak.

18 czerwca 2021, godz. 21.30 KINO PLENEROWE

Plakat zapraszający na wydarzenie

I już wszystko jasne …

Podczas Kina plenerowego w Ozorkowie obejrzymy film  pt. „Parasite”, na który głos oddało 26,5 % głosujących. Kolejne miejsca przypadły filmom: „I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże” (23,5%), „Poznajmy się jeszcze raz” (23%), „Palm Springs” (14,5 %) i „Sokół z masłem orzechowym” (12,5 %).

Spotykamy się zatem w piątek, 18 czerwca 2021 przy hali sportowej w Ozorkowie. Początek projekcji godzina 21.30. Wejście na teren wydarzenia od godziny 21.00 do wyczerpania miejsc.

Czytaj dalej

Wybieramy film na KINO PLENEROWE 18.06.2021

W piątek, 18 czerwca odbędzie się pokaz Kina plenerowego w Ozorkowie. Spotkamy się przy hali sportowej – ul. Traugutta 2.Wystartujemy, kiedy zrobi się wystarczająco ciemno – czyli około 21.15 .

Co obejrzymy ? To zależy od Państwa …

Głosujemy na jeden z pięciu zaproponowanych tytułów. Każdy warto zobaczyć. ODDAJEMY TYLKO JEDEN GŁOS!

Należy kliknąć w zamieszczony poniżej link, który przeniesie uczestników głosowania do ankiety, a następnie zagłosować na wybrany tytuł. Wyniki ankiety poznamy 8 czerwca 2021.

LINK DO GŁOSOWANIA https://forms.gle/PQtR9yW4XKQJFHYg6

18 czerwca 2021 KINO PLENEROWE

Jeśli pogoda nie pokrzyżuje nam planów, to 18 czerwca 2021 spotkamy się w kinie plenerowym. Przy hali sportowej, na plażowych leżakach, pod niebem pełnym gwiazd, obejrzymy jeden z kinowych hitów wybranych przez mieszkańców naszego miasta. Jak to się stanie dowiecie się Państwo niebawem.

Zdjęcie ilustracyjne z zasobów charlie.pl

Na razie sympatycy kina mogą rezerwować czas po zmroku, na to niecodzienne wydarzenie. Niebawem więcej informacji…