Konkurs plastyczny online

Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie zaprasza dzieci w wieku 3 – 10 lat do udziału w Konkursie Plastycznym Online ,,Wiosna wokół nas’’. Zainteresowanych zachęcamy do samodzielnego wykonania prac oddających kolorystykę, nastrój i klimat obecnej pory roku.

Czytaj dalej

Wiosenno – wielkanocne warsztaty plastyczne online

Wiosna niebawem …

Zatem zapraszamy na Warsztaty plastyczne w marcowej odsłonie. Podczas zajęć w tym miesiącu uczestnicy stworzą dekoracje wiosenne i ozdoby wielkanocne z wykorzystaniem rożnych technik plastycznych i rękodzielniczych: papieroplastyki, papierowej wikliny, florystyki. Łącznie powstanie 5 wyrobów rękodzielniczo- artystycznych.

Organizacja zajęć:

Każdy uczestnik zajęć otrzymuje pakiet materiałów niezbędnych do wykonania prac oraz dostęp do filmów instruktarzowych „krok po kroku” zamieszczanych na prywatnej grupie na Facebook’u. Pakiety można odbierać w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie 4 – 5 marca br., w godz. 9 – 16.00. Na Warsztaty można zapisać się telefonicznie pod numerem 42 710 31 18/19 lub mailowo mok.ozorkow@poczta.fm

Koszt udziału w zajęciach 70 zł (w cenę wliczony jest koszt materiałów zawartych w pakietach )

W programie: 05.03.2021 r.  Wiosenne inspiracje, 12.03.2021 r.  Kurczak w gniazdku, 19.03.2021 r.  Wielkanocne dekoracje ( pisanka – wyklejanka, wielkanocny świecznik), 26.02.2021 r.  Zajączek z papierowej wikliny

Konkurs wokalny online “Muzyczne potyczki”

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do udziału w Konkursie wokalnym dla dzieci i młodzieży online “MUZYCZNE POŻYCZKI”. Na nagrania prezentacji konkursowych czekamy do 11 marca 2021 roku. Szczegóły znajdują się w Regulaminie konkursu zamieszczonym poniżej.

Warsztaty plastyczne online – styczeń 2021

Kontynuujemy pracę zdalna – tym razem dzieci pracując pod kierunkiem pani Agaty przygotują: 8.01.2021 – Interaktywny obrazek z bałwankiem, 15.01.2021 Upominek dla babci i dziadka – “Lampion z sercem”, 22.01.2021 – Zimowy widok, 29.01.2021 – Karmnik dla ptaków.

Życzymy świetnej zabawy 🙂

Zajęcia on line – kontynuacja

W styczniu w MOK online tańczymy, śpiewamy i się rozwijamy. A to wszystko za sprawą Warsztatów wokalnych, zespołu Cantabile oraz Zespołu folklorystycznego “Ozorkowianie”

Nasze dzieci i młodzież pod fachowym okiem Pań dzielnie rozwijają swoje pasje i zainteresowania 🙂

W wolnych chwilach …

Tak pięknie śpiewa Klaudia Kuźmińska , która pracuje pod kierunkiem pani Anny Szoszkiewicz

Zajęcia online w styczniu 2021

Szanowni Państwo,

Zajęcia w miesiącu styczniu będą odbywały się na takich samych zasadach jak w grudniu 2020.

W poniedziałki – Zespół folklorystyczny “Ozorkowianie”, w piątki – Nauka śpiewu i emisji głosu , Zespół wokalny “Cantabille” oraz Warsztaty plastyczne.

Pakiety z materiałami dla uczestników WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH można odbierać w dniach 7 – 8 stycznia 2021, w godz. 9.00 – 16.00. Odpłatności za udział w zajęciach należy dokonać do 5.01.2021

Wyniki konkursu online “Kartka świąteczna”

Szanowni Państwo,

Z radością zawiadamiamy, że konkurs plastyczny online pt. „Kartka świąteczna” został rozstrzygnięty. Jednocześnie dziękujemy wszystkim młodym twórcom, że przesłane prace. Wykazaliście się duża kreatywnością, zaangażowaniem oraz znajomością wielu technik plastycznych.

NAGRODY CZEKAJĄ ….
Czytaj dalej