6 października 2019, godz. 18.30 Koncert inauguracyjny 4.Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Kameralnej “DIALOGI”

Zapraszamy do Kościoła p.w. św. Józefa w Ozorkowie, na pierwszy z cyklu koncertów organizowanych w ramach 4.Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Kameralnej “DIALOGI”. Usłyszymy zespół “Colours of Tango” w składzie: Oscar Ernest Ovejro – śpiew, cajon, Aneta Salwińska – harfa, Konrad Salwiński – akordeon.

Koncert pod patronatem honorowym Ambasady Republiki Argentyny w Polsce.

Colours of Tango to niezwykła podróż do Argentyny z początków ubiegłego wieku, gdzie na przedmieściach Buenos Aires zrodziła się jedna z najbardziej barwnych kultur świata Tango argentyńskie to nie tylko zmysłowy i namiętny taniec, ale także różnorodna i poruszająca muzyka tworzona z pasją, pod wpływem skrajnych emocji.

Czytaj dalej

Nauka gry na gitarze

Polecany

Zapraszamy na indywidualne zajęcia nauki gry na gitarze lub kontrabasie, które będą odbywały  się we wtorki od godziny 15.00. Godziny zajęć umawiane są indywidualnie z instruktorem. Pierwsze spotkanie dla chętnych odbędzie się 1 października 2019 o godzinie 17.00. Koszt 120 zł / miesiąc (4 lekcje po 45 minut).Zapisy telefoniczne pod numerem 42 710 31 18 /19 lub e-mailowo : mok.ozorkow@poczta.fm

Czytaj dalej

“Rytmika dla smyka” – zajęcia umuzykalniające dla 3-5 latków

Polecany

Rytmika dla smyka, to zajęcia umuzykalniające dla maluchów prowadzone z towarzyszeniem pianina, wspomagane instrumentami perkusyjnymi. Warsztaty odbywają się z wykorzystaniem metody kształcenia muzycznego niemieckiego kompozytora Carla Orffa. Metoda ta łączy mowę, śpiew, taniec i grę na prostych instrumentach. Na zajęciach dzieci osłuchują się z bogactwem motywów melodycznych oraz rytmicznych. W atmosferze zabawy poznają muzykę, jej cechy, instrumenty, utwory. W programie zajęć jest także czas na swobodną zabawę muzyczną i naturalną ekspresję twórczą.

Czytaj dalej

Zajęcia stałe w sezonie 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie na sezon 2019/2020. Proponujemy między innymi zajęcia taneczne, umuzykalniające, naukę śpiewu z emisją głosu, naukę gry na instrumentach , warsztaty twórcze oraz zajęcia z robotyki. Szczegóły w zamieszczonym powyżej folderze. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc do nas pod nr 42 710 31 18 lub 42 710 31 19.

W nadchodzącym sezonie nudzie mówimy stanowcze NIE 🙂