Koncert „Letnie rytmy” – artystyczne zakończenie roku dziecięcych i młodzieżowych zespołów MOK

Szanowne Dzieci, Droga Młodzieży wraz z Rodzicami

Zapraszamy na wyjątkowy koncert, który odbędzie się 21 czerwca br. o godzinie 18.30. Wykonają go dla Państwa dzieci i młodzież uczestnicząca w zajęciach wokalnych oraz tanecznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie.

Wydarzenie kierowane jest dla uczestników zajęć i ich rodzin. Zapraszamy.

3 – 14 lipca 2023 Wesołe wakacje w mieście

Wyróżnione

Zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat do udziału w półkoloniach letnich organizowanych w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie w terminie: I turnus 3 – 7 lipca, II turnus 10 – 14 lipca.

Zapisy rozpoczynają się 1 czerwca br. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 42 710 31 18 lub 42 710 31 19. Zapisy trwają do wyczerpania miejsc.

Ilość miejsc: 20.

Dzień Matki w Klubie Seniora

We wtorek, 23 maja, spotkanie Klubu seniora, poświęcone było zbliżającemu się Dniu Matki. W sentymentalnej atmosferze Panie wysłuchały przepięknych utworów muzycznych w wykonaniu pana Marka Zytka oraz wierszy przygotowany przez Kabaret, tematycznie związanych ze Świętem.

Spotkanie było okazją do wspomnień, rozmów, refleksji i radości.

Kwietniowe warsztaty plastyczne

Podczas kwietniowych zajęć z Panią Agatą nasi milusińscy pracowali nad wielkanocnymi lampionami, wykonywali wiosenne brzozy oraz kulę ziemską z koralikami, a także obrazek z hiacyntami.

Było barwnie i interesująco, a dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem 🙂

Wernisaż wystawy fotografii „Ozorków i okolice”

We wtorek, 9 maja, w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie, odbył się wernisaż wystawy fotografii Damiana Redlickiego.

Wystawa

Na wystawie , którą oglądać można do 5 czerwca br., zaprezentowanych zostało 30 fotosów, na których uwiecznione zostały kadry z Ozorkowa i jego okolic. Wśród niezwykle barwnych i malowniczych zdjęć zobaczyć można Zalew Miejski, Pałac Schlosserów , tramwaj 46, Plac Jana Pawła II, a także wiele innych urokliwych zakątków. Niektóre stanowiły niezwykłą zagadkę do uczestników wernisażu. Wystawa wzbogacona została akcentem muzycznym przygotowanym przez pianistę – Marcina Sówkę.

Czytaj dalej

Relacja z OZODANCE 2023

W sobotę, 22 kwietnia, w Centrum Sportu i Rekreacji  „Wodnik” odbyły się XII OGÓLNOPOLSKIE KONFRONTACJI TANECZNYCH OZODANCE 2023 pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa Pana Jacka Sochy. Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie. Uczestnicy konkursu prezentowali swoje umiejętności w trzech kategoriach wiekowych (7 – 11 lat, 12-15, 0raz 16+) oraz dwóch kategoriach tanecznych (taniec współczesny i nowoczesny).

Czytaj dalej