Artystyczne Ferie w MOK-u

Artystyczne Ferie w Mok-u 2022 dobiegają końca, ale za to dzieci świetnie spędziły u nas czas. Bawiliśmy się, pracowaliśmy nad rozwijaniem kompetencji społecznych oraz zdolności i talentów. Nie zabrakło tańca, gry na instrumentach, śpiewu oraz aktywności twórczej. Ogromną atrakcją było ognisko, które tradycyjnie pomogli przygotować pracownicy Urzędu Miejskiego w Ozorkowie.

W tegoroczne ferie Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie zorganizował wypoczynek dla 15 uczestników w wieku 7 – 10 lat. Zajęcia odbywały się w godzinach 10.00 – 16.00, a oprócz ciekawych i inspirujących zajęć, dzieci korzystały z ciepłego posiłku dostarczanego w formie cateringu. Nasze półkolonie spełniają wszystkie wymogi wynikające z ustawy Prawo Oświatowe. Jesteśmy zarejestrowani w bazie organizatorów wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

Ognisko
Konkurs talentów i pasji

Z pewnością dla dzieci był to świetny czas – teraz życzymy sukcesów w szkole 🙂

Odwołanie zajęć TAŃCA NOWOCZESNEGO w lutym 2022

Szanowni Państwo

Zajęcia TAŃCA NOWOCZESNEGO w miesiącu lutym nie będą się odbywały. Działalność zespołu zostanie wznowiona od 3 marca br. zgodnie z wcześniejszym rozkładem, zajęcia będą odbywały się w poniedziałki czwartki.

W związku z powyższym uczestnicy zajęć Tańca nowoczesnego są zwolnieni z opłaty organizacyjnej. W przypadku dokonania wpłaty za zajęcia zostanie ona zaliczona na poczet opłaty marcowej lub zwrócona na konto wpłacającego (na jego pisemną prośbę)

O planie odpracowania zaległych zajęć będzie Państwa informowała Pani Instruktor.

Półkolonie dla dzieci w wieku 7 – 10 lat

Zapraszamy do udziału w półkoloniach zimowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie w terminie 21 – 25 lutego 2022. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7 – 10 lat. Zapisy telefoniczne przyjmujemy od 2 lutego. Odbiór kart kwalifikacyjnych od 7 lutego.

Zapraszamy