Taniec nowoczesny

Taniec nowoczesny wywodzi się z tańca klasycznego. Jest to taniec dynamiczny, żywiołowy, wymagający sprawności ruchowej. Łączy w sobie  między innymi takie style taneczne jak: breakdance, hip-hop, jazz, funky jazz, disco. W Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie zapraszamy do udziału w zajęciach tańca nowoczesnego, które odbywają się w trzech grupach wiekowych:

Grupa przedszkolan – dzieci w wieku 5-6 lat, zajęcia 1 x w tygodniu 60 minut, w soboty w godzinach 10.00-11.00. Koszt 60 zł/miesiąc.

Grupa średniozaawansowana – dzieci w wieku od 7 lat, zajęcia 1 x w tygodniu 75 minut, soboty 11.00- 12.15, Koszt 80 zł/ miesiąc.

Grupa zaawansowana (10+), zajęcia odbywają się 1 x w tygodniu 90 minut, w soboty 12.15 – 13.45, Koszt 100 zł/ miesiąc.

Pierwsze zajęcia w sezonie 2023/2024 odbędą się 14 września 2023. Zapraszamy.

Zajęcia prowadzi EWA DRZEWIECKA

Nauczycielka, pedagog, tancerka, choreografka i trenerka metody pilates zarówno z zamiłowania jak i wykształcenia. Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Pedagogika ze specjalnością Edukacja przez sztukę, absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz absolwentka Akademii Muzycznej im. G. I K. Bacewiczów w Łodzi na kierunku Musical i choreografia ze specjalnością Choreografia i techniki tańca. Laureatka wielu nagród zespołowych w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach tanecznych. Miała przyjemność uczyć się od takich pedagogów jak: Jean Claude Marignale, Thierry Verger, Irad Mazliah, Wojciech Mochniej, Witold Jurewicz, Iwona Olszowska i wielu innych. Jako tancerka, związana z Teatrem Pinokio w Łodzi,  zespołem tańca współczesnego „Pracownia Fizyczna”, „OFFHArnam” i kolektywem WIDNO.  Brała udział w rekonstrukcjach spektakli Witolda Jurewicza pt. „List” oraz „Poniżej nieba czyli…po polsku”. Jako nauczycielka, podchodząca z bardzo dużym entuzjazmem i zaangażowaniem do pracy z dziećmi i młodzieżą, prowadząc zajęcia artystyczne, muzyczno-ruchowe i nie tylko.

Taniec to przygoda , której warto spróbować…