Zajęcia wokalne on line

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia wokalne online, czyli naukę śpiewu i emisji głosu przez internet!

Wokalne spotkania  online będą kontynuacją indywidualnych lekcji śpiewu z uczestnikami zajęć wokalnych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie. Zajęcia będą przeprowadzane przez SKYPE, MESSENGER lub MICROSOFT TEAMS  raz w tygodniu, spotkania 30 minutowe z możliwością zadawania pytań i rozmowy z pedagogiem śpiewu.  

Czytaj dalej

Zespół folklorystyczny – zajęcia on line

Zapraszam serdecznie na zajęcia Dziecięcego Zespół Folklorystycznego „Ozorkowianie” w wersji online. Zajęcia będą odbywały się na platformie Zoom.

Aby w nich uczestniczyć wystarczy zainstalować na swoim sprzęcie (smartfonie, tablecie, laptopie) aplikację Zoom, a następnie wpisać numer spotkania, który zostanie państwu podany w wiadomości sms.

Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki – pierwsze zajęcia już 7 grudnia 2020. Zapewniamy, że tańce przed komputerem mogą być ciekawą alternatywą.

Warsztaty plastyczne on line

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci!

Od 1 grudnia rozpoczynamy w Miejskim Ośrodku Kultury zajęcia on – line. Jedną z propozycji są Warsztaty plastyczne, które prowadzi pani Agata Włodarczyk. Zebrała się już grupa chętnych – zatem pierwsze zajęcia dla uczestników warsztatów plastycznych odbędą się 4 grudnia.

Organizacja zajęć

  1. W terminie 2- 4 grudnia, w godz. 12.00 – 16.00 można odbierać gotowe pakiety materiałów plastycznych potrzebnych do wykonania prac.
  2. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 – 9 lat oraz 10+
  3. Prowadzący zajęcia, w zamkniętej grupie, będzie zamieszczał przygotowane przez siebie filmy instruktażowe, pokazujące krok po kroku jak samodzielnie wykonać pracę.
  4. Co jakiś czas na stronie MOK zaprezentujemy galerie Waszych prac (oczywiście dotyczy tylko osób chętnych) .
  5. Mamy nadzieję, że ta forma zajęć przypadnie Wam do gustu.
  6. Opłatę organizacyjną za zajęcia należy uiścić przelewem na konto MOK do 2.12.2020 roku.
  7. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefony 42 710 31 18 lub 691 78 12 34.
  8. W grudniu tematyka zajęć będzie skupiała się na zimie i świętach, a zatem do wykonania jest: mikołajkowy skrzat, karta świąteczna, zimowa chata oraz aniołek świąteczny.
Pakiety materiałów do Warsztatów plastycznych

Informacja o działalności MOK

Szanowni Państwo,

W okresie do od 9 do 29 listopada br., Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. W tym czasie można kontaktować się z nami telefonicznie, mailowo , a także osobiście w siedzibie MOK z dyżurującym pracownikiem. W przypadku kontaktu osobistego prosimy o zachowanie zasad reżimu sanitarnego.

Numery telefonów do kontaktu w godzinach 8.00 – 16.00 :

sekretariat tel. 42 710 31 18, dyrektor tel. 691 78 12 34, gł. księgowa tel. 665 17 35 86