Wystawa malarska „Motywy z powiatu zgierskiego”

Od 16 czerwca do 14 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie będzie można oglądać wystawę malarską pt. „Motywy z powiatu zgierskiego” …

Plakat promocyjny

„MOTYWY Z POWIATU ZGIERSKIEGO”– wystawa malarska w MOK

Od 16 czerwca do 14 lipca w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie będzie można oglądać wystawę malarską pt. „Motywy z powiatu zgierskiego”, na którą prace przygotowało 10 artystów mieszkających i tworzących na terenie naszego powiatu, w tym związani z Ozorkowem – Jan Stegliński i Jan Cholewczyński.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii wystawa

Wybieramy film na KINO PLENEROWE 18.06.2021

W piątek, 18 czerwca odbędzie się pokaz Kina plenerowego w Ozorkowie. Spotkamy się przy hali sportowej – ul. Traugutta 2.Wystartujemy, kiedy zrobi się wystarczająco ciemno – czyli około 21.15 .

Co obejrzymy ? To zależy od Państwa …

Głosujemy na jeden z pięciu zaproponowanych tytułów. Każdy warto zobaczyć. ODDAJEMY TYLKO JEDEN GŁOS!

Należy kliknąć w zamieszczony poniżej link, który przeniesie uczestników głosowania do ankiety, a następnie zagłosować na wybrany tytuł. Wyniki ankiety poznamy 8 czerwca 2021.

LINK DO GŁOSOWANIA https://forms.gle/PQtR9yW4XKQJFHYg6

18 czerwca 2021 KINO PLENEROWE

Jeśli pogoda nie pokrzyżuje nam planów, to 18 czerwca 2021 spotkamy się w kinie plenerowym. Przy hali sportowej, na plażowych leżakach, pod niebem pełnym gwiazd, obejrzymy jeden z kinowych hitów wybranych przez mieszkańców naszego miasta. Jak to się stanie dowiecie się Państwo niebawem.

Zdjęcie ilustracyjne z zasobów charlie.pl

Na razie sympatycy kina mogą rezerwować czas po zmroku, na to niecodzienne wydarzenie. Niebawem więcej informacji…

Radosne spotkanie …

W miniony piątek, 21 maja odbyły się, pierwsze po pandemicznej przerwie, Warsztaty plastyczne dla dzieci. Tematem spotkania był zbliżający się Dzień Matki. Radość ze spotkani i sukces dzieci w postaci pięknie wykonanych prac sprawiły nam wszystkim dużo satysfakcji.

Kwiatki dla Mamy – Warsztaty plastyczne 21 maja 2021

Przy okazji wszystkim obdarowanym Mamom gratulujemy tak zdolnych pociech 🙂

Wracamy, wracamy …

Szanowni Państwo,

Już od najbliższego piątku, 21 maja 2021, wracamy do zajęć stacjonarnych w zakresie edukacji artystycznej. Zatem zapraszamy na naukę śpiewu i emisji głosu (wg indywidualnie ustalonych godzin zajęć), zajęcia zespołu „Cantabile” (14.45 – 16.15) oraz warsztaty plastyczne (grupa I 16.30 – 17.30, gr II 18.00 – 19.00)

W przyszłym tygodniu spotykają się:

Dziecięcy Zespół Folklorystyczny „Ozorkowianie” (poniedziałek, gr. I 17.17 – 18.15, gr II 18.30 – 20.00 ), Chór „Apasjonata” (wtorek 18.30 – 20.30) oraz Kapela folklorystyczna „Ozorkowianie” (środa, godz. 16.00 – 18.00)

Nadal działamy w reżimie sanitarnym. A zatem pamiętajmy o dezynfekcji rąk i noszeniu maseczek osłaniających usta i nos w pomieszczeniach zamkniętych, a także maksymalnej liczbie uczestników zajęć (15 osób w pomieszczeniach zamkniętych z zachowaniem dystansu 1,5 m)

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „WIOSNA WOKÓŁ NAS”

Informujemy, że Konkurs plastyczny dla dzieci pt. „Wiosna wokół nas” został rozstrzygnięty. W konkursie wzięło udział blisko 60 dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Prace oceniane były w trzech kategoriach wiekowych. Gratulujemy uczestnikom i laureatom konkursu, życząc wiele radości oraz inspiracji do twórczych działań.

Nagrody oraz wyróżnienia odbierać można osobiście w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie w piątek 21 maja br. , w godz. 13.30 – 16.30 oraz w poniedziałek 24 maja br., od 9.00 -15.00. Nagrody dla osób spoza Ozorkowa przesłane zostaną pocztą na adres wskazany w zgłoszeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami Konkursu oraz oglądania wirtualnej wystawy prac …

Czytaj dalej