Konkurs kolęd i pastorałek online

Polecane

Szanowni Państwo,

WSZEM I WOBEC OGŁASZMY, ŻE KONKURS KOLĘD ONLINE MAMY

Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie od lat jest organizatorem Konkursu kolęd i pastorałek “Bóg się rodzi” Tegoroczna edycja będzie wyjątkowa, bo nie spotkamy się z wykonawcami osobiście. Nie mniej jednak zapraszamy do przesyłania nagrań swoich wykonań polskich kolęd i pastorałek. Na zgłoszenia czekamy do 19 stycznia 2021. Szczegóły w Regulaminie konkursu.

Warsztaty plastyczne online – styczeń 2021

Kontynuujemy pracę zdalna – tym razem dzieci pracując pod kierunkiem pani Agaty przygotują: 8.01.2021 – Interaktywny obrazek z bałwankiem, 15.01.2021 Upominek dla babci i dziadka – “Lampion z sercem”, 22.01.2021 – Zimowy widok, 29.01.2021 – Karmnik dla ptaków.

Życzymy świetnej zabawy 🙂

Zajęcia on line – kontynuacja

W styczniu w MOK online tańczymy, śpiewamy i się rozwijamy. A to wszystko za sprawą Warsztatów wokalnych, zespołu Cantabile oraz Zespołu folklorystycznego “Ozorkowianie”

Nasze dzieci i młodzież pod fachowym okiem Pań dzielnie rozwijają swoje pasje i zainteresowania 🙂

W wolnych chwilach …

Tak pięknie śpiewa Klaudia Kuźmińska , która pracuje pod kierunkiem pani Anny Szoszkiewicz

Zajęcia online w styczniu 2021

Szanowni Państwo,

Zajęcia w miesiącu styczniu będą odbywały się na takich samych zasadach jak w grudniu 2020.

W poniedziałki – Zespół folklorystyczny “Ozorkowianie”, w piątki – Nauka śpiewu i emisji głosu , Zespół wokalny “Cantabille” oraz Warsztaty plastyczne.

Pakiety z materiałami dla uczestników WARSZTATÓW PLASTYCZNYCH można odbierać w dniach 7 – 8 stycznia 2021, w godz. 9.00 – 16.00. Odpłatności za udział w zajęciach należy dokonać do 5.01.2021

Wyniki konkursu online “Kartka świąteczna”

Szanowni Państwo,

Z radością zawiadamiamy, że konkurs plastyczny online pt. „Kartka świąteczna” został rozstrzygnięty. Jednocześnie dziękujemy wszystkim młodym twórcom, że przesłane prace. Wykazaliście się duża kreatywnością, zaangażowaniem oraz znajomością wielu technik plastycznych.

NAGRODY CZEKAJĄ ….
Czytaj dalej

Konkurs plastyczny online – “Świąteczna kartka”

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym na kartkę świąteczną. Zdjęcia wykonanych prac można przesyłać na adres mok.ozorkow@poczta.fm do 16 grudnia. Na zwycięzców czekają nagrody. Szczegóły w Regulaminie konkursu, który można pobrać klikając w poniższy link:

Zajęcia wokalne on line

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na zajęcia wokalne online, czyli naukę śpiewu i emisji głosu przez internet!

Wokalne spotkania  online będą kontynuacją indywidualnych lekcji śpiewu z uczestnikami zajęć wokalnych z Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie. Zajęcia będą przeprowadzane przez SKYPE, MESSENGER lub MICROSOFT TEAMS  raz w tygodniu, spotkania 30 minutowe z możliwością zadawania pytań i rozmowy z pedagogiem śpiewu.  

Czytaj dalej