10 marca 2020, godz. 18.00 Recital Hanny Śleszyńskiej

Polecane

Hanna Śleszyńska, to aktorka teatralna i filmowa, absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Warszawie. Jest obdarzona wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem, swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych jak i musicalowych. Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno – kabaretowe.

W Ozorkowie występuje z recitalem, o charakterze kameralnym obejmującym piosenki musicalowe, covery przebojów polskich i światowych. Towarzyszyć jej będą: Wojciech Zieliński – instrumenty klawiszowe, Wojciech Kaleta – instrumenty klawiszowe, Piotr Kończal – perkusja, Michał Kwapisz – gitara basowa

Informujemy, że wszystkie bilety na Recital Hanny Śleszyńskiej zostały sprzedane.

Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie, we wtorek 10 marca 2020 roku, godz. 18.00. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w przedsprzedaży od 24 lutego br. Rezerwacje telefoniczne przyjmujemy pod numer (42) 710 31 18 lub 19.

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Koncert

20 – 24 stycznia 2020 Artystyczne ferie w MOK-u

Zapraszamy dzieci w wieku 7 – 11 lat do udziału w półkoloniach zimowych, które odbędą się w terminie 20 – 24 stycznia 2020 roku. Koszt udziału 130 zł. Organizatorzy zapewniają atrakcyjny program , II śniadanie i jednodaniowy obiad oraz profesjonalną opiekę. Ilość miejsc 20. Zapisy telefoniczne, od wtorku , 17 grudnia br,. do wyczerpania miejsc. Prosimy o kontakt pod numerem 42 710 1 18 lub 691 78 12 34.

Kiermasz Świąteczny

W niedzielę, 8 grudnia br. w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Kiermasz Świątecznym. Gościliśmy twórców z terenu województwa łódzkiego, którzy prezentowali swoje dekoracje świąteczne , ale także obrazy, biżuterię i wszystko co mogło stać się wspaniałym prezentem z okazji zbliżających się Świąt. Nie zabrakło także występów artystycznych. Na scenie zaprezentowały się dzieci z Przedszkoli Miejskich, młodzież z pracowni muzycznej MOK oraz Kapela folklorystyczna “Ozorkowianie” i gościnnie Kapela “Aleksandrowianie”. Dopisali jak zwykle mieszkańcy, którzy z zainteresowaniem oglądali wspaniałe prace rękodzielników i artystów.

Czytaj dalej