Komu piosnkę? Komu… czyli na ludową nutę w MOK-u

W sobotę, 11 czerwca w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie zagościł folklor. Wszystko to za sprawą kapel i zespołów śpiewaczych, które przybyły do Ozorkowa z pięciu powiatów naszego województwa: zgierskiego, łowickiego, kutnowskiego, poddębickiego oraz wieluńskiego. Na scenie zaprezentowało się blisko 150 wykonawców z 21 zespołów.

Uczestnicy Przeglądu Kapel i Zespołów Śpiewaczych uhonorowani zostali pamiątkowymi dyplomami i statuetkami. Nie zabrakło też części biesiadnej spotkania, która stała się okazją do wymiany doświadczeń i wzajemnych inspiracji, a także integracji środowiska artystów ludowych. A środowisko z roku na rok młodnieje, co daje realne szanse na podtrzymanie bogatych tradycji naszego regionu.

Dziękujemy serdecznie, że przyjęliście Państwo zaproszenie do Ozorkowa. Miło nam było gościć tak znakomitych piewców kultury ludowej. Pozostaje nam nadzieje na wspólne spotkanie w przyszłym roku. Zatem do zobaczenia 🙂

4-15 lipca 2022 Półkolonie letnie w MOK

Zapraszamy do udziału w półkoloniach letnich organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie pod hasłem „Wesołe wakacje w mieście”. Oferta kierowana jest do dzieci w wieku 7-10 lat, a w programie przewidziano szereg atrakcji. Między innymi udział w warsztatach plastycznych, twórczych, muzycznych oraz tanecznych, a także gry i zabawy sportowe oraz wycieczki. Ponadto organizatorzy zapewniają II śniadanie i jednodaniowy obiad oraz fachowa opiekę.

Termin realizacji: I turnus 4-8 lipca, II turnus 11-15 lipca. Koszt 150 zł / turnus. Zapisy przyjmujemy od 14 czerwca do wyczerpania miejsc. Ilość miejsc: 20.

Sukces tancerzy z Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie

W niedzielę, 5 czerwca br.,tancerze z Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie, wzięli udział w Turnieju Tańca PZTan ART DANCE , który odbył się w Domu Kultury „Ariadna” w Łodzi. Choć był to konkursowy debiut, to grupa młodzieżowa, przygotowana przez panią Ewę Drzewiecką – zdobyła III miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Turniej Tańca – 5 czerwca 2022

GRATULUJEMY SUKCESU!

Od września można dołączyć do zajęć tanecznych prowadzonych w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie. Zapraszamy dzieci od 5 roku życia. Zajęcia prowadzone są w trzech grupach wiekowych: przedszkolna, wczesnoszkolna i młodzieżowa.