Przemysłowy Ozorków

Historia przemysłowa Ozorkowa ma ok.210 lat, a jej początki sięgają umowy osadniczej zawartej dnia 10 grudnia 1807 r. w Łęczycy między właścicielem ziemskim Ignacym Starzyńskim a rzemieślnikami różnej profesji. Od tego momentu rozpoczyna się długa historia osady, a następnie miasta (1816), które stało się kolebką przemysłu włókienniczego w Królestwie Polskim. Czytaj dalej

Wesołe wakacje w mieście czyli półkolonie z MOK

Zapraszamy na półkolonie letnie organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie w terminie 26 czerwca – 7 lipca br. Każdy tydzień to odrębny turnus. Zajęcia będą odbywały się od poniedziałku do piątku , w godzinach 10.00 – 16.00. Zapewniamy: fachową opiekę, zajęcia rekreacyjne, artystyczne i sportowe  wycieczki autokarowe, zajęcia na pływalni oraz owocowe II śniadanie i jednodaniowy obiad. Zapisy oraz wydawanie kart kwalifikacyjnych  od poniedziałku, 29 maja br. do wyczerpania miejsc.

Ilość miejsc: 20 / turnus, Koszt: 120 zł / turnus

karta_kwalifikacyjna – POBIERZ

Konkurs taneczny „OZODANCE 2017” za nami …

W tym roku Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie po raz dziewiąty był organizatorem Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych – OZODANCE 2017. Patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Ozorkowa – Jacek Socha, który dokonał uroczystego otwarcie konkursu. Uczestnicy, a było ich blisko 700 , prezentowali swoje umiejętności w trzech kategoriach wiekowych.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Konkurs