Relacja z OZODANCE 2023

W sobotę, 22 kwietnia, w Centrum Sportu i Rekreacji  „Wodnik” odbyły się XII OGÓLNOPOLSKIE KONFRONTACJI TANECZNYCH OZODANCE 2023 pod patronatem Burmistrza Miasta Ozorkowa Pana Jacka Sochy. Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie. Uczestnicy konkursu prezentowali swoje umiejętności w trzech kategoriach wiekowych (7 – 11 lat, 12-15, 0raz 16+) oraz dwóch kategoriach tanecznych (taniec współczesny i nowoczesny).

Czytaj dalej

Kiermasz Wielkanocny za nami

W niedziele 2 kwietnia, w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie, odbył się kiermasz Wielkanocny z udziałem twórców i rękodzielników z województwa łódzkiego. Najliczniej reprezentowany był powiat zgierski, a wśród nich silna grupa wystawców z Ozorkowa, ale gościliśmy także wystawców z powiatów łęczyckiego oraz łódzkiego.

Na stoiskach królowały ozdoby świąteczne: pisanki, stroiki , zające, a także biżuteria, obrazy, rzeźby, ręcznie robione świece, haftowane obrusy i serwetki, ręcznie robione zabawki, „przytulanki” z włóczki i inne artykuły.

Czytaj dalej

Tymczasem w marcu na warsztatach plastycznych …

Wesoło i wiosennie 🙂 A to za sprawą tematów, którymi zajmowały się dzieci. Wschód i zachód słońca, bazie w wazonie czy wielkanocne zajączki i stroiki wypełniły czas marcowych spotkań. Pracy było co nie miara, ale za to efekty zachwycające.

Gratulujemy!