20 stycznia 2018 Konkurs kolęd i pastorałek

Po raz kolejny zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Konkursie kolęd i pastorałek pt. „Bóg się rodzi”. Tegoroczna edycja konkursu odbędzie się w sobotę 20 stycznia 2018 roku w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie. Tradycyjnie już laureaci konkursu wystąpią podczas koncertu galowego, który odbędzie się 21 stycznia 2018 r. w Ozorkowie, w kościele p.w. św. Józefa.

REGULAMIN I ZGŁOSZENIE UDZIAŁU – pobierz

Jednorazowa zmiana terminu zajęć – TANIEC NOWOCZESNY

Szanowni Rodzice , Drogie Dzieci!
W najbliższy piątek, 24 listopada nie odbędą się zajęcia TAŃCA NOWOCZESNEGO. Zajęcia te zostaną odpracowane we wtorek, 28 listopada o godz. 16.30.
Kolejne zajęcia odbędą się, zgodnie z harmonogramem, tj. 1 grudnia 2017, godz. 16.30
Za utrudnienia przepraszamy.

Konkurs Piosenki Patriotycznej

W piątek , 17 listopada, Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie gościł młodych wykonawców z województwa łódzkiego, którzy prezentowali swoje umiejętności wokalne podczas Przeglądu Piosenki Patriotycznej. Prezentacje konkursowe oceniało jury w składzie: Marek Zytek, Alina Frątczak oraz Marcin Sówka. Czytaj dalej

„Płynie Wisła, płynie” czyli Ozorkowskie Śpiewanie Patriotyczne

11 listopada, po raz szósty w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się Ozorkowskie Śpiewanie Patriotyczne . Tegoroczna edycja poświęcona była Wiśle – rzece , którą na mapie rozpoznaje każdy Polak. Z biegiem Wisły i historii przemierzaliśmy wraz z polskimi żołnierzami drogę do niepodległej Ojczyzny. Tej niezwykłej podróży towarzyszyły piosenki i pieśni patriotyczne wykonywane przez zespoły artystyczne z naszego miasta. Koncert rozpoczął Chór „Apasjonata” pod dyrekcją Marcina Sówki, który wykonał między innymi: „Cześć Polskiej ziemi”, „Wisło modra rzeko” oraz „Tam gdzie srebrzy się Wisła”.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Koncert

NOWA GRUPA TANECZNA W MOK-u

Zapraszamy dzieci w wieku 7-10 lat na zajęcia tańca nowoczesnego. Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek 10 listopada 2017, o godz. 16.30. Koszt udziału w zajęciach 60 zł/ za miesiąc. Zajęcia prowadzi Katarzyna Winkler.

Zajęcia taneczne , to przede wszystkim przyjemność, ale także możliwość wszechstronnego rozwoju. Taniec kształtuje sylwetkę, poczucie rytmu, poprawia sprawność oraz koordynację ruchową. Pomaga zwiększyć świadomość swojego ciała oraz przełamywać tremę. Uczy autoprezentacji. Warto zatem tańczyć 🙂