20 – 24 stycznia 2020 Artystyczne ferie w MOK-u

Zapraszamy dzieci w wieku 7 – 11 lat do udziału w półkoloniach zimowych, które odbędą się w terminie 20 – 24 stycznia 2020 roku. Koszt udziału 130 zł. Organizatorzy zapewniają atrakcyjny program , II śniadanie i jednodaniowy obiad oraz profesjonalną opiekę. Ilość miejsc 20. Zapisy telefoniczne, od wtorku , 17 grudnia br,. do wyczerpania miejsc. Prosimy o kontakt pod numerem 42 710 1 18 lub 691 78 12 34.

Kiermasz Świąteczny

W niedzielę, 8 grudnia br. w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się Kiermasz Świątecznym. Gościliśmy twórców z terenu województwa łódzkiego, którzy prezentowali swoje dekoracje świąteczne , ale także obrazy, biżuterię i wszystko co mogło stać się wspaniałym prezentem z okazji zbliżających się Świąt. Nie zabrakło także występów artystycznych. Na scenie zaprezentowały się dzieci z Przedszkoli Miejskich, młodzież z pracowni muzycznej MOK oraz Kapela folklorystyczna „Ozorkowianie” i gościnnie Kapela „Aleksandrowianie”. Dopisali jak zwykle mieszkańcy, którzy z zainteresowaniem oglądali wspaniałe prace rękodzielników i artystów.

Czytaj dalej

Turniej Tańca Narodowego 2019 w obiektywie

Tegoroczny Turniej Tańca Narodowego w Formie Towarzyskiej odbył się w Ozorkowie po raz ósmy. Po raz pierwszy jednak pod patronatem Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Młodzi i nieco starsi tancerze konkurowali ze sobą w siedmiu kategoriach wiekowych zdobywając nagrody i wyróżnienia. W Turnieju wystąpiło ponad 80 par tanecznych. Patronat nad imprezą objął także Burmistrz Miasta Ozorkowa Jacek Socha.

Czytaj dalej