„Rytmika dla smyka” – zajęcia umuzykalniające dla 3-5 latków

Rytmika dla smyka, to zajęcia umuzykalniające dla maluchów prowadzone z towarzyszeniem pianina, wspomagane instrumentami perkusyjnymi. Warsztaty odbywają się z wykorzystaniem metody kształcenia muzycznego niemieckiego kompozytora Carla Orffa. Metoda ta łączy mowę, śpiew, taniec i grę na prostych instrumentach. Na zajęciach dzieci osłuchują się z bogactwem motywów melodycznych oraz rytmicznych. W atmosferze zabawy poznają muzykę, jej cechy, instrumenty, utwory. W programie zajęć jest także czas na swobodną zabawę muzyczną i naturalną ekspresję twórczą.

Czytaj dalej

Zajęcia stałe w sezonie 2019/2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie na sezon 2019/2020. Proponujemy między innymi zajęcia taneczne, umuzykalniające, naukę śpiewu z emisją głosu, naukę gry na instrumentach , warsztaty twórcze oraz zajęcia z robotyki. Szczegóły w zamieszczonym powyżej folderze. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc do nas pod nr 42 710 31 18 lub 42 710 31 19.

W nadchodzącym sezonie nudzie mówimy stanowcze NIE 🙂

Warsztaty twórcze już 6 września 2019

Już 6 września br. odbędą się , pierwsze w tym roku szkolnym, warsztaty twórcze prowadzone przez panią Agatę Włodarczyk. Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat. To zajęcia dla osób z pasją, które chcą tworzyć oryginalne przedmioty użytkowe i nie tylko. Zajęci rozwijają kreatywność i umiejętność twórczego podchodzenia do sytuacji problemowych. Na tych spotkaniach nudzie mówimy stanowczo NIE …