7 kwietnia 2019, godz.10.00 – 15.00 Kiermasz Wielkanocny

Zapraszamy na Kiermasz Wielkanocny z udziałem artystów rękodzielników z terenu woj łódzkiego. Wystawcy będą prezentować swoje wyroby – ozdoby wielkanocne, pisanki, biżuterię, rzeźby, obrazy, wyroby szydełkowe i wiele innych przedmiotów użytkowych, dzięki którym wielkanocny stół zaprezentuje się w pełnej krasie. Kiermaszowi towarzyszyć będą występy artystyczne ozorkowskich dzieci i młodzieży. Zapraszamy w niedzielę , 7 kwietnia br., w godz. 10.00 – 15.00.

Zaszufladkowano do kategorii wystawa

Konkurs piosenki anglojęzycznej

W tegorocznej, 6. edycji Konkursu piosenki anglojęzycznej, organizowanego wraz z Centrum Języków Obcych „Fabryka języka” w Ozorkowie, wzięła udział rekordowa liczba uczestników. Przesłuchania konkursowe trwały od godziny 10.00 do 17.000, a jury w składzie: Renata Banacka, Katarzyna Winkler oraz Małgorzata Szaflarska – Gil, nie miało prostego zadania.

Czytaj dalej

Fotorelacja z otwarcia wystawy

We wtorek, 5 marca , w Miejskim Ośrodku Kultury odbyło się otwarcie wystawy fotografii autorstwa Jana Cholewczyńskiego. Tym razem tematem prac stała się podróż autora do Tajlandii.

Barwy, zapachy oraz muzyka, nie tylko tajlandzka, pobudzały zmysły oglądających. Popołudnie swoją grą uświetnił wyśmienity duet: Katarzyna Winkler – flet oraz Marcin Sówka – fortepian.


Miłośników „Podróży w fotelu” zapraszamy na spotkanie z panem Janem, który tym razem zaprasza oczywiście do Tajlandii. Spotkanie odbędzie się 26 marca , godz. 16.00 . Wstęp wolny

Czytaj dalej