Kino plenerowe – spotkanie 1

W piątek, 18 czerwca br., przy hali sportowej odbył się pokaz Kina plenerowego. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała film produkcji południowo – koreańskiej, nagrodzony czterema Oskarami . Mowa o wybranym podczas internetowego plebiscytu obrazie „Paraside”.

Czytaj dalej

Goście z ozorkowskiego LO na wystawie malarskiej

W ostatnim tygodniu gościliśmy grupy młodzieży z naszego liceum, które oglądały wystawę prac malarskich zat. „Motywy z powiatu zgierskiego”. Na wystawie tej prezentowane są między innymi obrazy dwóch malarzy związanych z naszym miastem. Nasi goście mieli okazję spotkać się z Panem Janem Cholewczyńskim, który opowiedział o swojej pasji i artystycznej pracy.

Dziękujemy za to przemiłe spotkanie.

Z okazji Dnia Taty

Uczestnicy warsztatów plastycznych w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie przygotowali niespodzianki z okazji Dnia Taty.

Dołączamy się do życzeń z okazji tego święta…

Wystawa w MOK

Do 14 lipca br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie można oglądać wystawę artystów z naszego regionu zat. „Motywy z powiatu zgierskiego”. Wśród prezentowanych prac znalazły się także obrazy namalowane przez Pana Jana Steglińskiegi i Pana Jana Cholewczyńskiego, artystów związanych z naszym miastem.

Wernisaż wystawy odbył się w środę, 16 lipca. Gościli na nim między innymi artyści prezentujący swoje prace, członkowie ich rodzin, a także Burmistrz Miasta Ozorkowa Jacek Socha, Roman Kłopocki – Przewodniczący Komisji Oświaty, Kultury, Sportu, Zdrowia i Spraw Społecznych RM w Ozorkowie oraz Starosta Powiatu Zgierskiego Dominik Gabrysiak.

18 czerwca 2021, godz. 21.30 KINO PLENEROWE

Plakat zapraszający na wydarzenie

I już wszystko jasne …

Podczas Kina plenerowego w Ozorkowie obejrzymy film  pt. „Parasite”, na który głos oddało 26,5 % głosujących. Kolejne miejsca przypadły filmom: „I znowu zgrzeszyliśmy dobry Boże” (23,5%), „Poznajmy się jeszcze raz” (23%), „Palm Springs” (14,5 %) i „Sokół z masłem orzechowym” (12,5 %).

Spotykamy się zatem w piątek, 18 czerwca 2021 przy hali sportowej w Ozorkowie. Początek projekcji godzina 21.30. Wejście na teren wydarzenia od godziny 21.00 do wyczerpania miejsc.

Czytaj dalej