Zespół wokalny Cantabile

Zajęcia skierowane są do dzieci i młodzieży ze szkoły podstawowej, która pragnie doskonalić swoje umiejętności w zakresie śpiewu, uczyć się techniki wokalnej pracy z mikrofonem oraz ruchu scenicznego.

Podczas zajęć uczestnicy pracują nad emisją głosu i przygotowują repertuar estradowy. Biorą także udział w konkursach wokalnych, prezentują swoje umiejętności podczas imprez miejskich i organizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie

Zajęcia odbywają się w środy w godzinach 16.00 – 17.30, 4 x 90 minut w miesiącu, koszt 60 zł/ miesięcznie.

Zajęcia prowadzi Anna Szoszkiewicz

Anna Szoszkiewicz (sopran) –  Absolwentka Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy na wydziale wokalno – aktorskim ze specjalizacją śpiew solowy, ukończyła również SM II st. im. St. Moniuszki w Łodzi na wydziale śpiewu. Magister sztuki. Zawodowo pracuje jako pedagog śpiewu w Pałacu Młodzieży im Juliana Tuwima w Łodzi i w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie. W latach  2016-2021r. kierownik Harcerskiego Zespołu Artystycznego „Krajki”. Koordynator wielu działań podczas Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Młodych „Folkowe Inspiracje. Swoje umiejętności wokalno – aktorskie doskonaliła podczas  Mistrzowskich Kursów Wokalnych m.in. Heleny Łazarskiej, Józefa Elssnera, Renate Weninger. Zdobywała doświadczenie wokalne i sceniczne współpracując z Teatrem Polskim w Bydgoszczy, Filharmonią Łódzką, Filharmonią Narodową w Warszawie. Jest aktywną śpiewaczką, która współpracuje z zawodowymi muzykami.
 Z wielką pasją i radością przekazuje nowinki wokalne,  zaraża  dzieci, młodzież i dorosłych miłością do muzyki  w szczególności wokalnej. Inspiruje do pracy twórczej i  osobistego rozwoju.

Plakat informacyjny