Fotogaleria. Anna Żebrowska zaśpiewała przeboje Anny Jantar.

SONY DSCW sobotę, 25 października br. odbył się koncert przypominający przeboje wybitnej piosenkarki – Anny Jantar. Na scenie prezentowała je Anna Żebrowska, wrocławianka o pięknej barwie głosu i ogromnym wewnętrznym cieple, które zachwyciło publiczność.

30 października 2014, godz. 16.00 Akademia Dojrzałego Dziennikarza

Projekt Akademia Dojrzałego Dziennikarza jest realizowany przez Łódzkie Stowarzyszenie „Obywatele Obywatelom” (wydawca m.in. kwartalnika „Nowy Obywatel”) dzięki wsparciu ze środków Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014–2020. W jego ramach w miejscowościach woj. łódzkiego (m.in. Aleksandrów, Konstantynów i Ozorków) odbywa się cykl w pełni bezpłatnych, praktycznych zajęć z dziennikarstwa prasowego i radiowego dla osób 60+. W Ozorkowie pierwsze spotkanie odbędzie się 30 października o godz. 16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie.

Czytaj dalej

26 października 2014, godz. 16.00 Koncert charytatywny „Gramy dla Czarusia”

plakat Czarek nowy www„Koncert charytatywny dla Czarusia” odbędzie sie w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie i będzie połączony ze zbiórką publiczną na rzecz podopiecznego Fundacji „Potrafię pomóc”.
Na rzecz Czarka zagrają: dzieci i młodzież z MDK i MOK, Ozorkowski Klub Karate oraz Przedszkole Miejskie Nr 3 i Słowosfera. Ponadto gościnnie wystąpią Andreas i Kalimero.Warto być z nami tego dnia, warto pomagać. Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Koncert

Zawsze wierni służbie Polski

na wwwPrzewodnim tematem wystawy jest Podziemie Zbrojne w latach 1939-1945 na terenie Waterlandu – części dawnego województwa łódzkiego wcielonego w 1939 roku do III Rzeszy. Prezentowane materiały, pochodzące z Instytutu Pamięci Narodowej (Dla Polski walczącej żołnierze okręgu Łódź AK „BARKA”,) przybliżają historię czasów okupacji, tworzenia struktur podziemia i jego walki z okupantem. Śledząc poszczególne plansze, prezentowane na wystawie, poznajemy losy osób biorących czynny udział w działaniach konspiracyjnych. Czytaj dalej

Koncert Papieski – fotogaleria

25 października 2014, godz. 17.00 „Tyle słońca…! ”Przeboje Anny Jantar

AŻ jpgPlakat Anna Jantar

 

 

 

 

Podczas koncertu usłyszymy najpopularniejsze utwory Bursztynowej Dziewczyny, śpiewane bez  odstępstw od oryginalnych wykonań przez Annę Żebrowską (www.annazebrowska.com) . Polskie, znane, lubiane przeboje oraz bezpośredni kontakt Artystki  z publiką gwarantują dobrą zabawę i muzyczną podróż do kolorowych lat 70.! Usłyszymy między innymi takie przeboje jak: „Najtrudniejszy pierwszy krok”, „Staruszek świat ”, „Pozwolił nam los” czy „Jambalaya”.

Zapraszamy zatem wszystkich do Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie, 25 października 2014, godz. 17.00. Wszak muzyka łączy pokolenia. Wstęp wolny.

www.programy-artystyczne.pl

Zaszufladkowano do kategorii Koncert