Rok kulturalny 2020/2021

Szanowni Państwo, Droga Młodzieży i Drogie Dzieci,

Po niespodziewanej przerwie wznawiamy działalność naszych zespołów, klubów i kół zainteresowań. Pamiętając, że czas pandemii jeszcze się nie zakończył przygotowaliśmy zajęcia w taki sposób, aby zachować wszelkie zalecenia związane z bezpieczeństwem epidemicznym.

Zadania dla Przedszkola w Dziemianach, Kaliszu i Trzebuniu od  08.06.-10.06.2020 r. : Zespół Kształcenia i Wychowania w Dziemianach

Zapraszamy do udziału w: ZAJĘCIACH TAŃCA LUDOWEGO i NARODOWEGO, ZAJĘCIACH TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO, WARSZTATACH PLASTYCZNYCH, NAUCE GRY NA INSTRUMENTACH KLAWISZOWYCH ORAZ GITARZE, NAUCE ŚPIEWU I EMISJI GŁOSU.

Ponad to wznawiamy działalność: Chóru Apasjonata, Zespołu Cantabille, Kapeli „Ozorkowianie”, Klubu seniora, Klubu filatelisty oraz Klubu Plastyka

Zajęcia rozpoczynamy od 14 września 2020 roku.

Zapisy na zajęcia rozpoczną się od 7 września br. i będą trwały przez cały tydzień lub do wyczerpania miejsc. Zapisywać można telefonicznie pod numerem 42 710 31 18 lub 42 710 31 19 oraz mailowo: mok.ozorkow@poczta.fm. Należy podać: rodzaj zajęć, imię i nazwisko, wiek oraz numer kontaktowy. Zapisy mailowe będziemy potwierdzać mailem zwrotnym.

Po zapisaniu się na zajęcia do siedziby Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie należy dostarczyć wypełnioną i podpisaną deklarację udziału w zajęciach, klauzule informacyjną oraz bezpieczeństwo podczas zajęć – informacja dla uczestnika.

Powyższe dokumenty można dostarczyć do nas osobiście najpóźniej w dniu pierwszych zajęć.

Zapraszamy 🙂