Warsztaty plastyczne online – luty 2021

Szanowni Rodzice, Drogie Dzieci,

W lutym nadal pozostajemy w trybie pracy zdalnej. W związku z tym pani Agata przygotowała propozycje spotkań, podczas których nie zabraknie okazji do rozwijania zdolności i umiejętności:

5 lutego – MASKA KARNAWAŁOWA, 12 lutego – WALENTYNKOWE SERDUSZKO,

19 lutego – BAŁWANEK Z GĄBKI, 26 lutego – MOJE MARZENIA…

Pakiety z materiałami do zajęć można odbierać w dniach 4 – 5 lutego 2021 , w godz. 9.00 – 16.00. Opłatę organizacyjną za udział w zajęciach należy przesłać na konto MOK do 5 lutego. br.

Zachęcamy do udziału w zajęciach 🙂

12 października 2019, godz. 18.30 Pieśni Przejścia

Zapraszamy na koncert ludowych pieśni i tradycji “Pieśni przejścia” w wykonaniu Stowarzyszenia Teatralnego CHOREA, który odbędzie się w kościele św. Józefa w Ozorkowie. Jest to impreza towarzysząca 4. Ogólnopolskiemu Festiwalowi muzyki kameralnej “Dialogi”

Program ten, został uhonorowany najwyższym laurem – Grand Prix największego i najważniejszego festiwalu muzyki folkowej w Polsce – NOWA TRADYCJA, organizowanego przez Polskie Radio. Wydarzeniu towarzyszą warsztaty i koncert, który odbędzie się w sobotę 12 października br., zaś celem wydarzenia jest pielęgnacja, i krzewienie polskiej kultury związanej z czasem pożegnania. Przedsięwzięcie realizowanie jest w programie Narodowego Centrum Kultury „EtnoPolska 2019”.

Podczas koncertu wystąpią: Paweł Grochocki – śpiewak i nauczyciel śpiewu, śpiewak pogrzebowy, psychotanatolog, Olga Kozieł – śpiewaczka, pedagożka, gra na trąbce i bębenku obręczowym, tańczy, Paweł Odorowicz – instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent. Gra na altówce. Laureat dwóch Grand Prix festiwalu Nowa Tradycja.

Czytaj dalej

Nowe zajęcia tańca nowoczesnego

Zapraszamy na nowe zajęcia taneczne w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie, które będą realizowane we współpracy z Łódzką Szkołą Tańca ARTownia. Nieodpłatne zajęcia pokazowe odbędą się w piątek, 27 września br. . Dzieci młodsze, do 10 roku życia zapraszamy na godz. 16.30, młodzież na godzinę 17.30. Obowiązują zapisy.

Taniec To przygoda , której warto spróbować.

Czytaj dalej

Nowe zajęcia w MOK – robotyka dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w zajęciach “AleRobot”, podczas których uczestnicy budują roboty oraz poznają zasady funkcjonowania zastosowanych rozwiązań technicznych. Każde zajęcia poparte są krótkim wprowadzeniem teoretycznych i prezentacją multimedialną. Informacje szczegółowe można uzyskać pod numerem telefonu 661 092 901.

Zajęcia będą odbywały się w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie, od października br. Pierwsze spotkanie odbędzie się 3 października. Uczestnicy będą pracować w dwóch grupach wiekowych: 7-9 lat , czwartki, godz. 17.00 – 18.00 , koszt 100 zł/ miesiąc oraz 10+ , czwartki, godz. 18.00 – 20.00., koszt 160 zł/miesiąc. Płatność za zajęcia u osób prowadzących. Więcej na https://alerobot.pl/

Warsztaty twórcze już 6 września 2019

Już 6 września br. odbędą się , pierwsze w tym roku szkolnym, warsztaty twórcze prowadzone przez panią Agatę Włodarczyk. Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat. To zajęcia dla osób z pasją, które chcą tworzyć oryginalne przedmioty użytkowe i nie tylko. Zajęci rozwijają kreatywność i umiejętność twórczego podchodzenia do sytuacji problemowych. Na tych spotkaniach nudzie mówimy stanowczo NIE …