„Muzykę mam we krwi” czyli o spotkaniu z muzyczną rodziną Państwa Zytków

W sobotę 17 lutego br., w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie odbył się koncert inaugurujący nowy cykl spotkań muzycznych zat. „Muzykę mam we krwi”.

W ramach tego cyklu na scenie MOK gościć będą artyści związani z naszym miastem. Pierwszym z nich był Marek Zytek – wieloletni nauczyciel muzyki w Ozorkowie i nie tylko, który wraz z córką Karoliną, zabrał nas w sentymentalną podróż po świecie musicali i estrady. Zebrana publiczność nie tylko wysłuchała, ale także pięknie wtórowała artystom, śpiewając między innymi tak znane utwory jak „Cicha woda”, „Wakacje z blondynką” czy „Zimny drań”.

Nie zabrakło też musicalowych przebojów, które wprowadziły nieco sentymentalnego nastroju w ten uroczy wieczór.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania zarówno Artystom jak i wspaniałej publiczności. Dziękujemy, że zechcieliście Państwo spędzić ten wieczór z nami.

22 marca 2024, godz. 11.00 Muzyczne potyczki

RAMOWY PLAN PREZENTACJI KONKURSOWYCH

11.00 – 11.05 Rozpoczęcie Konkursu / 11.05 – 11.30 Prezentacje w I kategorii wiekowej/ 11.30-12.30 Prezentacje w II kategorii wiekowej / Przerwa, obrady jury, podsumowanie i wręczenie nagród  w I i II kategorii  wiekowej/ 13.30 -14.15 Prezentacje w III kategorii wiekowej/ Przerwa, obrady jury, podsumowanie i wręczenie nagród  w III kategorii  wiekowej/ 14.45- 16.10  Prezentacje w IV kategorii wiekowej/ Przerwa, obrady jury, podsumowanie i wręczenie nagród  w IV kategorii  wiekowej/ 16.45 Zakończenia Konkursu

Zapraszamy do udziału w Wojewódzkim Konkursie Wokalnym dla Dzieci i Młodzieży „Muzyczne potyczki”, który odbędzie się 22 marca br. Zgłoszenia można nadsyłać do 11 marca br. Więcej informacji znajduje się w regulaminie Konkursu. Zapraszamy 🙂

Czytaj dalej
Zaszufladkowano do kategorii Konkurs