23 lutego 2018, godz.18.00 Podwieczorek z MARCINEM DAŃCEM

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Podwieczorek z…” . Podczas spotkania zaproszeni goście odpowiadają na pytania dotyczące życia zawodowego oraz prywatnego , opowiadają anegdoty i przybliżają swoją pracę artystyczną. Prowadzą dialog z publicznością. Konwencja podwieczorku, pozwala na skróceniu dystansu między widzem i artystą. Tym razem gościem wieczoru będzie MARCIN DANIEC, a spotkanie poprowadzi łódzki dziennikarz Leszek Bonar.

MARCIN DANIEC jest absolwentem Studium Teatralnego we Wzdowie oraz  Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie pracował jako pełnomocnik do spraw kulturalnych AWF. W 1984 roku wraz z Krzysztofem Januszem założył kabaret “Takich Dwóch”. Od 1986 roku pracował w Krakowie w Akademickim Centrum Kultury “Alma-Art”, a następnie współpracował z kabaretami “Wały Jagiellońskie” i “Pod Egidą”. Od 1994 roku występuje samodzielnie. Dużą popularność zapewniły mu regularne występy w TVP2. Prowadził program „Hit Dekady” emitowany w TVP 2 oraz „Daniec z gwiazdami, czyli Euro Show” emitowany w TVP 1.

Jest  jednym z najpopularniejszych satyryków w naszym kraju. Ilekroć spotyka się z publicznością zamienia się w żywiołowy wulkan energii. Jak sam wyznaje , praca jest jego pasją.

Spotkanie odbędzie się w piątek, 23 lutego 2018 r. , o godz.18.00. Bilety w przedsprzedaży w cenie 15 zł, do nabycia w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie od 12 lutego br.  W dniu imprezy bilety w cenie 20 zł. Rezerwacje telefoniczne przyjmujemy pod nr 42 710 31 18 lub 691 78 12 34. Ilość miejsc ograniczona.