Kiermasz Świąteczny 2018

W niedzielę , 9 grudnia, po raz czwarty, w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie, odbył się Kiermasz świąteczny z udziałem artystów i rękodzielników z terenu województwa łódzkiego. Wśród wystawcą znalazła się spora grupa osób związanych z naszym miastem. Mogliśmy podziwiać wspaniałe hafty i koronki, oryginalne ozdoby świąteczne, ręcznie wytwarzaną biżuterię, zabawki, stroiki oraz obrazy od pasteli, poprzez malowane techniką olejną, aż do akwareli. Wystawcy prezentowali także rzeźby i sztukę użytkową – witrażowe lampy oraz  oryginalne pudełka na prezenty.


Odwiedzającym nas gościom oraz wystawcą czas umilały występy dzieci i młodzieży z placówek naszego miasta. Na scenie zaprezentowały się dzieci z PM Nr 1, PM Nr 3, PM Nr 4, PM Nr 5 w Ozorkowie,  Centrum Edukacyjno- Artystyczne ,,Fantazja’’ w Ozorkowie oraz Miejskiego Ośrodka Kultury.

Wśród wystawców znaleźli się między innymi: Klub Artysty działający przy Miejskim Ośrodku Kultury, Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę Oddział w Ozorkowie, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Łęczycy oraz wystawcy indywidualni.