Roztańczona “Calineczka”

W sobotę , 19 marca , w Miejskim Ośrodku Kultury odbyła się premiera widowiska tanecznego “Calineczka” . Spektakl został przygotowany przez Dziecięcy Zespół Folklorystyczny “Ozorkowianie”, pracujący pod kierunkiem choreograf –  Iwony Brzezińskiej .

Premierę poprzedziły trzymiesięczna wytężona praca i wielkie zaangażowanie zarówno ze strony dzieci jak i samych rodziców, którzy przygotowali przepiękne kostiumy sceniczne.

W premierowym przedstawieniu uczestniczyły  rodziny i przyjaciele młodych artystów, Burmistrz Miasta Jacek Socha oraz Radni Rady Miejskiej. Nie obyło się bez owacji, kwiatów, gratulacji i słodkich upominków dla tancerzy.

Po premierze , kolejne przedstawienie, obejrzały w MOK dzieci z Ozorkowskich szkół i przedszkoli , które z zachwytem podziwiały swoich kolegów i koleżanki. Spektakl zakończyły owacje na stojąco.

To bardzo wzruszające i radosne wydarzenie w życiu Zespołu zwłaszcza , że zbiegło się w czasie z pięcioleciem jego prowadzenia przez Iwonę Brzezińską.

Serdecznie gratulujemy sukcesu młodym artystom oraz Pani Choreograf, życząc by nigdy nie zabrakło im zapału, chęci i wspierających osób dookoła. Rodzicom składamy serdeczne podziękowania za pomoc i zaangażowanie w realizację przedsięwzięcia.