Świąteczne spotkania w MOK

W minionym tygodniu, w Miejskim Ośrodku Kultury odbyły się spotkania świąteczne z udziałem uczestników zajęć organizowanych w naszej placówce. 13 grudnia spotkali się dorośli, reprezentowani przez Klub seniora, Chór „Apasjonata”, Klub Artysty Plastyka oraz Kapelę folklorystyczną „Ozorkowianie”.

Koncert z udziałem dzieci i młodzieży odbył się w sobotę 17 grudnia.

Świąteczne spotkania w MOK to zawsze wspaniała okazja do wspólnej biesiady, kolędowania, a także podziwiania efektów kilkumiesięcznej pracy najmłodszych artystów. Na sobotnie spotkanie oprócz uczestników zajęć, licznie przybyli także rodzice i inni członkowie rodzin, aby oklaskiwać indywidualne i zespołowe prezentacje, zarówno wokalne jak i taneczne.

Koncert w wykonaniu dzieci i młodzieży przygotowały panie: Anna Szoszkiewicz i Ewa Drzewiecka, którym serdecznie gratulujemy wspaniałych efektów pracy.

16 – 20 stycznia 2023 Artystyczne ferie w MOK-u

Zapraszamy dzieci w wieku 7 – 10 lat, do udziału w półkoloniach zimowych organizowanych przez Miejski Ośrodek kultury w Ozorkowie w terminie 16 – 20 stycznia 2023. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 10.00 – 16.00.

Zapisy rozpoczną się we wtorek 20 grudnia 2022, godz.9.00 i potrwają do wyczerpania miejsc.

Kartę kwalifikacyjne można pobrać w siedzibie organizatora od 2 stycznia 2023. Szczegółowe informacje udzielane będą podczas zapisów. Ilość miejsc ograniczona.