17 października 2015, godz. 17.00 Koncert w wykonaniu Artura Gotza zat. “TANGO D’AMORE”

“Tango d’amore” to koncert, który łączy w sobie elementy komizmu, jak również nostalgii i zadumy nad otaczającą nas rzeczywistością. Na program składają się niezapomniane przeboje wspaniałych artystów Kabaretu Starszych Panów, Marka Grechuty Bułata Okudżawy i Agnieszki Osieckiej, często w zaskakujących aranżacjach i oryginalnej, porywającej interpretacji.

Usłyszycie Państwo znane piosenki m.in. „Addio pomidory”, a także „Jeżeli kochać, to nie indywidualnie”, „Ballada z trupem”, ”Już kąpiesz się nie dla mnie”, „Nie dokazuj”, „Świat w obłokach”, „Modlitwa”, „Balonik”, „Czarny kot”, „Polka kryminalna”. Z tego magicznego spotkania z pewnością nikt nie wyjdzie obojętny.  Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Koncert

Koncert na harfę i akordeon – fotorelacja

Koncertem na harfę i akordeon w wykonaniu Anety i Konrada Salwińskich, Miejski Ośrodek Kultury, rozpoczął nowy sezon kulturalny. Licznie zgromadzona publiczność wysłuchała wyśmienitych wykonań tang oraz utworów muzyki klasycznej i filmowej. Tradycyjnie już podczas koncertu inaugurującego korzystaliśmy z gościnności Parafii Ewangelicko – Augsburskiej w Ozorkowie.