Lato, lato, lato czeka…
W środę, 24 czerwca, w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie odbyło się zakończenie sezonu kulturalnego 2025/2026.Na scenie zaprezentowały się zespoły i soliści zaś na widowni zasiedli uczestnicy zajęć, rodzice a także przyjaciele placówki. Koncertowi towarzyszyła wystawa prac uczestników zajęć plastycznych w MOK.












Za nami rok wytężonej pracy przed nami półkolonie i przygotowanie do kolejnych wydarzeń, które już we wrześniu. Wypoczywajcie Kochani i wracajcie, bo jesteśmy po to by w Ozorkowie żyło nam się kulturalniej.




