ZMIANA TERMINU KONCERTU – GRAMY DLA CZARKA

Szanowni Państwo , 

„Koncert charytatywny dla Czarusia”, który zaplanowano na 28 września 2014 r. w Miejskim Ośrodku Kultury, z przyczyn niezależnych od organizatora, musiał zostać przesunięty na inny termin.  

Przepraszamy wszystkich, którzy planowali spędzić najbliższą niedzielę w MOK-u, by wspomóc ciężko chorego 4-letniego Czarusia, jednak ze względów proceduralnych organizator czyli Mama chłopca i Fundacja „Potrafię Pomóc” nie mogliby w tym terminie przeprowadzić zbiórki publicznej. Zgoda na taką zbiórkę została wydana w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, jednakże do tej pory, ze względu na awarię systemu internetowego, informacja o zbiórce nie pojawiła się na stronie www.zbiórki.gov.

Komunikat opublikowany na stronie www.zbiórki.gov.:

W dniach od 22 do 26 września 2014 r. występują utrudnienia techniczne w publikacji nowych akcji zbiórkowych w związku z prowadzonymi pracami serwisowymi. Za powstałe utrudnienia przepraszamy!

Zgodnie z przepisami, bez opublikowania informacji o zbiórce publicznej na ww. stronie, nie można prowadzić tego typu działań. W związku z tym organizatorzy, którzy poważnie traktują swoją akcję, zdecydowali się na zmianę terminu, by uniknąć posadzeń o nielegalne działania.

Jeszcze raz, w imieniu organizatorów, przepraszamy za zmianę terminu.