Podwieczorek z Adrianną Biedrzyńską

W środę, 15 marca 2023 roku, mieliśmy przyjemność gościć na scenie MOK, wyśmienitą artystkę – Adriannę Biedrzyńska. Żywy kontakt z publicznością, opowieści zza teatralnych kulis oraz planu filmowego, wspomnienia z czasów studenckich w łódzkiej filmówce czy wspaniale wykonane piosenki, to tylko niektóre elementy, które pojawiły się podczas spotkania.

Była też okazje do dzielenia się pasjami i prezentacji wykonanych własnoręcznie: czapek, pięciopalczastych rękawiczek, swetrów. Okazało się, że nasz gość w trasie między kolejnymi spektaklami czy planami filmowymi chętnie „dzierga” na drutach. Publiczność wielokrotnie nagradzała artystkę gromkimi brawami. Chętnie słuchając opowieści z życia zawodowego i prywatnego artystki, a także anegdot dotyczących współpracy ze wspaniałymi osobowościami polskiej estrady, teatru i filmu.

Pani Adrianna gościła w Ozorkowie w ramach cyklu spotkań pn. „Podwieczorek z …” które realizowane są przez redaktora Leszka Bonara – dziennikarza i prezentera muzycznego Telewizji Łódź.