Tłusty czwartek z Katarzyną Skrzynecką

W ostatni dzień lutego, w ramach cyklu spotkań „Podwieczorek z…”, gościem Miejskiego Ośrodka Kultury była Katarzyna Skrzynecka – śpiewająca aktorka, absolwentka Warszawskiej Akademii Teatralnej.

Podczas spotkania, prowadzonego przez łódzkiego dziennikarza, Leszka Bonara, nie zabrakło opowieści o pracy zawodowej związanej z teatrem, filmem czy programem „Twoja twarz brzmi znajomo”. Uczestnicy spotkania mieli okazję przekonać się o również o wokalnych zdolnościach pani Katarzyny. W zabawny, nostalgiczny, a niekiedy refleksyjny sposób przybliżała swoją artystyczną biografię, dzieląc się z uczestnikami przemyśleniami, postrzeżeniami i anegdotami.

Było i refleksyjnie i zabawnie.

Katarzyna Skrzynecka jest znana szerokiej publiczności. Zadebiutowała na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Jest laureatką 27. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (Debiuty). Wzięła udział w pierwszej edycji „Tańca z Gwiazdami” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie w później pełniła rolę jurorki.

Publiczność mogła podziwiać ją także w polskich serialach. Zagrała m.in. w „Na dobre i na złe”, „Komisarz Alex”, a obecnie możemy oglądać ją w polskiej produkcji kinowej „Miszmasz czyli kogie-mogiel 3”.

To kolejne ciekawe spotkanie z cyklu „Podwieczorek z …” w ramach którego w Ozorkowie gościliśmy już Monikę Kuszyńską, Artura Barcisia oraz Marcina Dańca.