Kiermasz Świąteczny w MOK

W pierwszą niedzielę grudnia, w Miejskim Ośrodku w Ozorkowie, odbył się po raz trzeci Kiermasz Świąteczny. Swoje prace prezentowali na nim artyści z województwa łódzkiego, m.in. z Łodzi, Zgierza, Kutna, Wielkiej, Koluszek, Ozorkowa, Kłodawy oraz okolicznych gmin. Wystawców było blisko 40, co zapewniło dużą różnorodność asortymentu. A było w czym wybierać.

Od ozdób choinkowych, poprzez stroiki świąteczne, pięknie zdobione przedmioty codziennego użytku, karty z życzeniami, po po ręcznie robioną biżuterię, maskotki i wspaniałe rzeźby i obrazy. Ku radości organizatorów nasze miasto reprezentowała spora grupa artystów zrzeszonych Klubie Artysty działającym przy MOK, ale także Polskie Stowarzyszenie Ludzi Cierpiących na Padaczkę.

Kiermaszowi towarzyszyły występy artystyczne młodych i tych nieco starszych wykonawców z naszego miasta. Serdecznie dziękujemy za uświetnienie naszego Kiermaszu dzieciom z Przedszkoli Miejskich Nr 3, Nr 4, Nr 5, Szkoły Podstawowej Nr 5, Centrum  Edukacyjno – Artystycznego”Fantazja” , dzieciom i młodzieży z pracowni muzycznej Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Kapelom folklorystycznym “Ozorkowianie” i “Aleksandrowianie”.

Pozostaje nam podziękować wspaniałym artystom, którzy spędzili ten dzień w Ozorkowie oraz życzyć im wszystkim zapału do twórczego działania. Do zobaczenia za rok.