niedziela, 23 kwietnia 2017, godz. 17.00 Podwieczorek z Arturem Barcisiem

Zapraszamy na spotkanie z cyklu „Podwieczorek z…” . Podczas spotkania zaproszeni goście odpowiadają na pytania dotyczące życia zawodowego oraz prywatnego , opowiadają anegdoty i przybliżają swoją pracę artystyczną. Prowadzą dialog z publicznością. Konwencja podwieczorku, pozwala na skróceniu dystansu między widzem i artystą. Tym razem gościem wieczoru będzie aktor – Artur Barciś, a spotkanie poprowadzi łódzki dziennikarz Leszek Bonar. Artur Barciś jest absolwentem PWSFTViT w Łodzi. Związany z warszawskimi teatrami „Na Targówku”, „Ateneum” oraz Teatrem Narodowym. Sympatię widzów zyskał dzięki roli Tadeusza Norka w serialu telewizyjnym „Miodowe lata”. Można go także zobaczyć w „Ranczo” czy „M jak miłość”. Wziął także udział w „Tańcu z gwiazdami”. Jest aktorem wszechstronnym, sprawdza się zarówno w rolach komediowych jak i dramatycznych. Prywatnie jest mężem Beaty Barciś i ojcem Franciszka.

Jest laureatem prestiżowych nagród:

– 1980: I nagroda na III PPA we Wrocławiu

– 1987: wyróżnienie za rolę Czarnego Tanga w spektaklu Przeklęte tango Manuela Puiga w Teatrze Ateneum im. Stefana Jaracza w Warszawie na XXVI Rzeszowskich Spotkaniach Teatralnych

– 2003: nagroda dla najlepszego aktora pierwszoplanowego za rolę tytułową w filmie Kontroler Petera Vogta na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Down Under 2003 w Darwin (Australia)

– 2004: nagroda dziennikarzy za rolę tytułową w filmie Kontroler na przeglądzie filmów kina niezależnego OFFensiva we Wrocławiu

Jak mówi Artur Barciś – Zawód – jest obok rodziny, sensem jego życia. Ma wiele odcieni. W większości to barwy radosne i wesołe, ale jest też miejsce na ciemną stronę mocy.

Spotkanie odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie, w niedzielę 23 kwietnia 2017 r. , o godz. 17.00 . Bilety w przedsprzedaży, w cenie 10 zł do nabycia w MOK od 5 kwietnia br. W dniu imprezy cena biletu 15 zł.

Źródła:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Artur_Barci%C5%9B

http://barcis.pl/index.php?action=page&parent=0&view=23