2. Kiermasz Świąteczny w MOK

W pierwszą niedzielę grudnia, w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie, odbył się po raz drugi Kiermasz Świąteczny z udziałem artystów województwa łódzkiego. W tym roku gościliśmy ponad pięćdziesięciu twórców, w tym : malarzy, rzeźbiarzy, koronczarki, hafciarki , osoby zajmujące się papieroplastyką, zdobieniem szkła, wytwarzaniem biżuterii.

Sala widowiskowa MOK mieniła się feerią barw i różnorodności. Była to niepowtarzalna okazja aby sprawić sobie lub swoim bliskim, oryginalny prezent. W trakcie kiermaszu na scenie prezentowali się młodzi artyści z naszego miasta. Wystąpiły zespoły działające przy MOK : Kapela “Ozorkowianie, Zespół “Cantabile”, soliści z pracowni muzycznej, a także zaproszeni goście, m.in. Zespół Marcato i Gitaro ze SP nr 5 w Ozorkowie, Dzieci z Centrum Edukacyjno – Artystycznego “Fantazja” w Ozorkowie oraz Zespół “Oktawa”.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby impreza mogła odbyć się w takim kształcie. Szczególnie gorące podziękowania, składam na ręce członków Klubu Artysty działającego przy MOK, za pomoc w przygotowaniach do tego wydarzenia.