Uwaga !!! Zmiana terminu spotkania z cyklu „Porozmawiajmy na zdrowie”

Z przyczyn od nas niezależnych, zmianie uległ termin spotkania z dietetyczką Małgorzatą Wasiak, która jest gościem cyklu „Porozmawiajmy na zdrowie”

Wszystkich zainteresowanych informujemy, że spotkanie odbędzie się 31 maja 2016 r. , godz. 17.00.

Jeżeli przetestowałaś/przetestowałeś na sobie wszystkie „diety” i żadna nie zadziałała, jeżeli często w Twojej głowie pojawia się myśl: „Muszę schudnąć” ale nie wiesz jak się za to zabrać, jeżeli uważasz, że odchudzanie to pasmo wyrzeczeń, ograniczeń i wiecznego głodu, jeżeli schudłeś/schudłaś ale efekt jo-jo zaprzepaścił Twoje starania,  jeżeli chcesz porozmawiać o zdrowiu, podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami…

… zapraszamy Cię serdecznie na nasz spotkanie . Spróbujemy rozwiać mity na temat diet i odchudzania. Porozmawiamy o najbardziej popularnych dietach i o tym czy warto czy też nie się w nie angażować. Postaramy się odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto się odchudzać. Wśród zainteresowanych uczestników spotkania zostanie rozlosowana atrakcyjna nagroda – przygotowanie indywidualnej diety i monitorowanie jej postępów aż do osiągnięcia zamierzonego celu.Nagroda obejmuje: pierwszą wizytę, na której dokonane zostaną pomiary i przeprowadzony wywiad dietetyczny, przygotowanie miesięcznej diety i 5 wizyt kontrolnych.