Konkurs kolęd za nami

Już po raz szósty na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie zabrzmiały kolędy i pastorałki, a to wszystko za sprawą konkursowych zmagań w których udział wzięli młodzi artyści z Łodzi, Ozorkowa, Aleksandrowa, Łęczycy, Słowika, Topoli Królewskiej, Leśmierza oraz Poddębic. W sumie jurorzy wysłuchali ponad siedemdziesięciu wykonań, by przyznać nagrody i wyróżnienia solistom oraz zespołom.

Wyniki konkursu – pobierz

W niedzielę, 18 stycznia już po raz czwarty Laureaci konkursu zaprezentowali się w Koncercie galowym, który odbył się w Kościele p.w. Św. Józefa w Ozorkowie. Podczas koncertu wystąpił także Chór APASJONATA z Miejskiego Ośrodka Kultury w Ozorkowie.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania uczestnikom konkursu, wspaniałym instruktorom i nauczycielom czuwającym nad rozwojem artystycznym młodych śpiewaków, a także rodzicom i osobom wspierającym. Szczególne podziękowania składamy jurorom : pani Renacie Banackiej – Walczak oraz panom Markowi Zytkowi i Marcinowi Sówce, a także księdzu Grzegorzowi Ząbeckiemu – proboszczowi parafii p.w. Św. Józefa w Ozorkowie i wszystkim tym , którzy przyczynili się do realizacji przedsięwzięcia.