„Stylowe Seniorki” czyli artystyczne spotkanie w Klubie Seniora

Niedawne Święto Pań oraz zbliżająca się wiosna, stały się przyczynkiem do prezentacji programu artystycznego zat. „Stylowa Seniorka”. Program, zaprezentowany 13 marca br., przygotowały Panie z kabaretu „Wesoła wdówka” działającego w naszej placówce przy wsparciu śpiewających kolegów – Marka Zytka oraz Tomasza Andrzejczaka.

Oświetlenie i obsługę akustyczną zapewnił Marcin Sówka, zaś w rolę reżyserki wcieliła się Małgorzata Eljasik.

Panie przepięknie zaprezentowały się w czterech stylizacjach: wieczorowej i biznesowej, a także szczególnie okraszonych humorem propozycji na deszczowe dni i wreszcie Pani Wiosny. Poruszały się z gracją i dużym wyczuciem, krocząc w świetle reflektorów po czerwonym dywanie. Przez moment poczuliśmy się jak na prawdziwym wybiegu. W rolę przesympatycznych konferansjerek wcieliły się Bożena Wojciechowska oraz Halina Miterka.

W spotkaniu wzięli udział przedstawicieli ozorkowskich środowisk senioralnych, a także Burmistrz Miasta Ozorkowa Jacek Socha, Wicestarosta Powiatu Zgierskiego Dominik Gabrysiak, Radna Rady Miejskiej – Magdalena Michalak oraz oczywiście członkinie Klubu Seniora.

To był wspaniały wieczór …