Hip-Hop oraz Disco Dance dla dzieci!

Hip-Hop oraz Disco Dance dla dzieci!

Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie oraz Szkoła Tańca STREET DANCE STUDIO z Kutna zapraszają na nowe zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży.

Podczas zajęć realizowane będą dwie techniki taneczne hip-hop, a także disco dance (taniec nowoczesny). W zależności od predyspozycji uczestników instruktor tak dobiera kroki taneczne, aby każde dziecko wyszło z zajęć zadowolone i przede wszystkim szczęśliwe.

Hip-Hop  to doskonałe zajęcia dla dzieci i młodzieży mających wiele energii i chcących ją wykorzystać we właściwy i ciekawy sposób. Uczestnicy zajęć nauczą się manipulować rytmem, jak nigdy przedtem. Disco  Dance natomiast  jest bardzo widowiskową techniką charakteryzującą się kolorowymi, wręcz neonowymi i błyszczącymi strojami, szybkością i energią oraz ekspresyjnością. Choreografie mają skupić na sobie całą uwagę, wyróżniać się synchronizacją ruchów. Mało tego! Jest to wspaniała zabawa dla każdego dziecka.

Jeśli zatem Twoje dziecko jest energiczne i chce tą energię spożytkować, to jak najbardziej zapraszamy na te zajęcia od września!  Zajęcia z obu tych styli pomagają rozwijać odwagę, koordynację ruchów, dynamikę, a przede wszystkim dają wiele radości. Wyrabiają umiejętność pracy w grupie. Zajęcia taneczne z tych tańców pobudzają pracę mózgu i tym samym mają korzystny wpływ na rozwój intelektualny dziecka.

Rodzicu! jeśli chcesz aby Twoje dziecko znalazło nową, ciekawą pasję, tym samym nauczyło się odpowiedzialności i nabrało odwagi, a także spożytkowało nadmiar energii, to te zajęcia są dla niego! Maksimum zabawy na jednych zajęciach oraz uśmiech dzieci gwarantowana!

Instruktor prowadzący: Pani Weronika Jatczak – instruktor tańca oraz fitnessu.  Ogromna pasjonatka ruchu szeroko pojętego. Zakochała się w tańcu, już jako mała dziewczynka. Uczęszczała na zajęcia i szkoliła się pod okiem najlepszych instruktorów. Wraz z marzeniami ukończyła kursy instruktora trampolin fitness, oraz kursy instruktora tańca. Za sobą ma również szkolenie instruktorskie ACTIVE ROLL EDUCATION masaż powięziowy. Weronika prowadzi również zajęcia trampolinek dla dzieci. Prowadzi grupy tańca nowoczesnego. Na zajęciach u tej dziewczyny nie można się nudzić. Zaraża optymizmem i wspaniałym podejściem do życia.

Zapraszamy już 24 września 2018 na zajęcia pokazowe: 16.00-17.30 dzieci w wieku 6-8 lat oraz 17.30-19.00 dzieci i młodzież powyżej 9 roku życia

Jak przygotować się do zajęć:  obuwie zmienne sportowe,  butelka wody, doskonałe samopoczucie!

UWAGA! ilość miejsc w grupach jest ograniczona! Przed przyjściem na zajęcia prosimy o kontakt pod numerem: 42 710 31 18/ 19 lub 691 78 12 34

KOSZT ZAJĘĆ MIESIĘCZNYCH: 60 zł/ miesięcznie