Komu piosnkę, komu … ?

Blisko 130 wykonawców  z terenu województwa łódzkiego wzięło udział w XI Wojewódzkim Przeglądzie  Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych ,,Komu piosnkę, komu…?’’. Przegląd odbył się 15 czerwca br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Ozorkowie.

Czytaj dalej

1 – 12 lipca Półkolonie w MOK

Zapraszamy do udziału w półkoloniach letnich zorganizowanych przez Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie w terminie 1 – 12 lipca br. Zapisy oraz wydawanie kart kwalifikacyjnych rozpoczynamy od poniedziałku, 3 czerwca br. i będą trwały do wyczerpania miejsc. Informacje szczegółowe można uzyskać pod numerem telefonu: 42 710 31 18.

Koszt udziału: 130 zł / turnus

Kiermasz Wielkanocny – fotorelacja

W niedzielę, 7 kwietnia , odbył się w MOK Kiermasz Wielkanocny. Swoje wyroby prezentowali twórcy z województwa łódzkiego. Kiermasz uświetniły występy dzieci z ozorkowskich przedszkoli. Serdecznie dziękujemy nauczycielom, którzy przygotowali występy oraz rodzicom, za to, że zechcieli spędzić z nami część tego pięknego dnia.

Czytaj dalej

15 czerwca 2019, Wojewódzki Przegląd Kapel i Zespołów Śpiewaczych „Komu piosnkę, komu”

Zapraszamy do udziału w XI Wojewódzkim Przeglądzie Kapel i Zespołów Śpiewaczych organizowanym przez Miejski Ośrodek Kultury w Ozorkowie. Zgłoszenia można nadsyłać do 4 czerwca br. pocztą tradycyjną, faksem lub na adres e-mail: mok.ozorkow@poczta.fm

Komunikat dla uczestników konkursu „OZODANCE 2019”

Informujemy, że prezentacje konkursowe będą odbywały się w następującym porządku:

Kategoria I – godz. 10.00 – 11.10, Kategoria II – godz. 11.40 – 12.30, Kategoria III godz. 12.30 – 13.00

Zakończenie XI Ogólnopolskich Konfrontacji Tanecznych „Ozodance 2019” – godzina 14.00